Sosyal Medya Haberleri

   Oculus Quest 3 sanal gerçeklik başlığı gerçek dünyayı siyah beyaz ve bulanık olarak göstermek yerine tam renkli geçiş yapabilecek.
   Elon Musk, Twitter'da yaptığı "George Soros 'insanlıktan nefret ediyor'" tweetine İsrail hükümeti tarafından eleştiriler gelmesinin ardından, antisemitizm suçlamalarına yanıt verdi.
   Takip ettiğiniz ya da ilgi alanınıza giren hesapların hikayeleri doğrudan keşfet bölümünde karşınıza çıkabilecek
   Yaşanan olaylar ışığında Pornub cephesinden, Tumblr’ı satın alabileceklerine dair bir açıklama geldi.
   Facebook hikayeler özelliği pek çok kullanıcının ilgi odağı olarak kısa bir süre önce günlük 500 milyon kullanıcıya ulaşmayı başardı.
   Messenger servisine doğrudan ana Facebook uygulaması üzerinden erişilecek, Messenger uygulamasına geçiş yapmadan görüşme yapılabilecek.
   iPad kullanıcılarının uzun zamandır beklediği "WhatsApp iPad versiyonu" çok yakında sade ve kullanışlı tasarımı ile indirilebilir olacak.
   Instagram’ın Windows Mobile desteği sona erecek olsa da kullanıcılar hizmeti Microsoft Edge üzerinden kullanmaya devam edebilecekler.
   Instagram alışveriş özelliği aktif edilen Türkiye ve diğer ülkelerde bir çok dev firma tarafından aktif olarak kullanılmaya başlandı.
   Uzun yıllardır bugünlere ulaşmayı hedefleyen Spotify yönetimi, ilk kez bir çeyrekte kar elde ederek önemli bir başarıya imza attı.
   YouTube proje yönetim direktörü olan Tom Leung, beğenmeme çetesi olarak adlandırdığı grubun kasıtlı olarak beğenmeme butonuna tıkladıklarını dile getirdi.
   Birden fazla Instagram hesabı kullananlar için faydalı olacağı belirtilen Instagram çoklu hesap yönetimi, tüm hesapları yönetmeyi pratik hale getirecek.
   WhatsApp’ın 2.19.3 sürümü üzerinde görüntülenen parmak izi kilidi aktif edildiğinde tüm mesajlarınızı parmak izi okuyucu ile güvende tutacak.
   Instagram takipçi satın almak istediğinizde bu konuda mutlaka güvenilir adreslerden yararlanmaya özen göstermelisiniz.
   Instagram takipçi sayısının artmasını isteyip bunun için uzun süre beklemek istemeyenler takipçi satın alma yoluna başvuruyorlar.
   Snapchat ile birlikte moda haline gelen hikaye ekleme özelliği şimdi YouTube üzerinde kullanılabilir durumda!
   App Store üzerinden kaldırılan Tumblr uygulamasının tekrar yayınlanması için çalışmalar yürüten ekip açıklama yaptı.
   Instagram yönetimi, makine öğrenme teknolojisi ile sahte takipçilerin ve beğenilerin otomatik bir şekilde tespit edilip silineceğini açıkladı.
   Anlık mesajlaşma ve görüşme uygulaması Facebook Messenger’da gönderilen mesajı geri alma özelliği yeni güncellemeyle aktif edilebilir.
   Uygulamanın baştan aşağı yenilendiğini duyuran Facebook, bununla birlikte daha rahat ve kullanıcı dostu bir deneyimin aktif edildiğini açıkladı.
   Yönetimin yeni bir güvenlik şirketini satın alacağı ve böylelikle Facebook’u daha güvenli bir yer haline getireceği konuşuluyor.
   Spotify Premium güncellemesi dalga halinde yayınlanmaya başladı ve resmi uygulama mağazaları üzerinden alınabiliyor.
   YouTube gömülü video özelliğini yenileyen Google, bundan böyle çok daha farklı seçeneklerin kullanılmasını sağlıyor.
   Yeni alınan bilgilere göre; WhatsApp bağlantılı hesap desteği, tatil modu ve sessiz mod gibi yeni özellikler için hızla çalışıyor.
   Instagram hesabınız için iki adımlı kimlik doğrulama yöntemini kullanmak istiyorsanız öncelikle bu özelliği aktif hale getirmiş olmalısınız.
   YouTube Oyun uygulaması Mart ayında kapanacak ancak en sevdiğiniz oyuncuyu izlemek için yeni bir yer var!
   Facebook hisselerinde büyük pay sahibi olduğunu sahte belgelerle iddia ettiği için mahkum edilip 2015 yılında firar eden Ceglia yakalandı.
   Dünya genelinde yapılan bir araştırmaya göre sosyal medya kullanım yaşı her geçen gün düşüyor!
   Tüm dünyada milyarlarca kullanıcısı olan bir mesajlaşma aracı olan WhatsApp paralı mı olacak soruları sosyal medyanın gündeminde.
   YouTube, en iyi izleme deneyimi sunan telefonları listeledi. Listede 8 farklı üreticinin 18 amiral gemi modeli bulunuyor.