Ask.fm Hesap Silme

   Ask fm hesap silme işlemi için hesabınızı kalıcı olarak kapatmaya yarayan güncel Ask.fm hesap silme linki ve adım adım Ask fm hesap kapatma anlatımı.

   Ask.fm Hesap Silme

   Sosyal medya devamlı yeni fikirlerle kendini tazelerken, açıkçası Ask.fm sitesi ilk zamanlardaki gibi popüler değil. Bir dönem anonim soru sorma konusunda en çok kullanılan platformken, şu anda birçok kullanıcı Ask.fm​ hesap silme yöntemlerini arıyor.

   Halen kendi alanındaki en popüler platform olan Ask.fm sitesindeki üyeliğini silmek isteyen kullanıcıların Ask.fm​ hesap silme işlemini gerçekleştirebilmeleri için Ask.fm​ hesap silme linkine ihtiyaçları var. Ask.fm kendi alanındaki bu popülerliği ne kadar koruyabilir bilemiyoruz ancak, hesap silmek için gerekli tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

   Ask.Fm​ hesap silme linki

   Ask.fm hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil ayarlarından hesabınızı dondurabilirsiniz. Bu işlem hesabınızı kalıcı olarak silmeyecek sadece pasif duruma getirecektir. Öncelikle bilmelisiniz ki, daha sonra geri dönme ihtimalinize karşılık hesabınızı dondurabilirsiniz. Fakat doğrudan Ask.fm​ silme işlemi de mümkün.

   Birçok kullanıcı profil ayarlarında bulunan hesap silme kısmının Ask.fm hesaplarını kalıcı olarak sildiğini düşünmekte. Ancak Ask.fm hesap silme işlemi sadece tek bir bağlantı ile yapılabiliyor.

   Ask.fm hesabınızı tamamen (kalıcı olarak) silmek istiyorsanız, öncelikle hesabınıza giriş yapmalısınız.

   Hesabınızı tamamen ortadan kaldırmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

   Bağlantıyı tıkladıktan sonra hesap silme işlemi için onay vermeniz istenecektir. Kalıcı hesap silme işlemi için onay verdiğinizde Ask.fm hesap silme adımı tamamlanacak olup hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

   Tabii yine de Google’dan ve Ask.fm sunucularından hesabınızın tamamen kaldırılması 30 gün kadar sürecektir.

   Yukarıda verdiğimiz “Ask.fm hesap silme linki” ile hesabınızı tamamen kapatmış olacaksınız. Ask.fm hesap kapatma işleminin ardından hesabınız Google gibi arama motorlarında gözüküyorsa, sitenin destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

   YORUMLAR
   1. Seher dedi ki:

    Bu hesap kapatma işini neden böyle zor yaparlar anlamıyorum.

   2. Bengü dedi ki:

    İletişim formuna ne cevap gelecek bakalım.

   3. Merve dedi ki:

    Ben Merve, çok önceden açtığım hesabımın şifresini unuttum kapatmak istiyorum şu an gerçekten rahatsızlık duyuyorum. Ayrıca birileri kötüye kullanarak açık mesajları profil açık olarak Google arama motoruna isim soy isim yazıldığında hemen ortaya çıkmasından çok rahatsızlık duyuyorum. Lütfen ilgilenirseniz sevinirim, yardımcı olun kapatılsın profilim aşk fm hesabım silinsin. Teşekkür ederim ilgilenirseniz sevinirim.

    1. Tekno Kenar dedi ki:

     Merhaba Merve hanım. Bu konu hakkında ask.fm üzerinden bir talep oluşturmayı deneyin. Mutlaka yardımcı olacaklardır. Bizim bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.

     1. İsimsiz dedi ki:

      Bende Merve hanımla aynı durumdayım. Ama nasıl iletişime geçeceğiz. Bilgi verin lütfen

      1. Tekno Kenar dedi ki:

       https://support.ask.fm/hc/tr/requests/new Adresinden bir talep oluşturabilirsiniz.