İnternet Haberleri

   Almanya'daki iş arayanlar için internet üzerindeki iş bulma siteleri, geniş iş ilanı yelpazesi ve kolay başvuru süreçleriyle kariyer fırsatlarına ulaşmada...
   Günümüzde her şeyin internete bağlı olmasından dolayı hepimiz internet hızını yükseltmek için bir çok araştırma ve deneme yapmaktayız.
   IPTV kullanmayı düşünenlerin en çok merak ettiği sorular; iptv’nin yayın kalitesi, iptv nasıl kullanılır ve avantajları nelerdir?
   Artık DNS değişikliği yaparak sansürlenen sitelere giriş yapamıyor olsak da bu noktada VPN kullanımı halen işe yarıyor.
   Türkiye’de olup Avrupa’ya açılmak isteyen firmalar ve Avrupa’da bulunan firmalar için hedef kitleye ulaşmanın en iyi yolu Almanca Yerel SEO.
   İnternet sitesi açmak için nelere ihtiyaç var, hangi araçlar kullanılabilir, nereden başlanmalı gibi sorularınızın yanıtı bu içerikte.
   Hosting hizmetini veren kişi veya kurumlar, web sayfasının düzgün çalışabilmesi için gerekli altyapıyı sağlamakla yükümlüdür.
   Günümüzün internet ve alışveriş alışkanlıkları, kredi kartı kullanımını ve online alışverişin kullanımı arttırmaktadır.
   Günümüzde birçok kurumsal şirket ve markalar basın bülteni gönderimleri ile markalarını ön plana çıkarıp daha fazla müşteriye ulaşmaktadır.
   5G teknolojisi çok yeni ve dünyada belli bölgelerde kullanılabiliyor. Buna rağmen LG, gelecek dönemi göz önünde bulundurarak 6G için harekete...
   Hazırlık süreci sürdürülen iOS uygulaması Microsoft Edge 42.10 sürümü ile birlikte yenileme butonu ve farklı özellikler eklenecek.
   Kullanıcıların en çok tercih ettiği torrent siteleri hangileri? En iyi torrent siteleri listesi ve detayları inceleyebilirsiniz.
   IMDB Freedive gelirini reklamlar üzerinden sağlayarak herhangi bir ücret ödemeden film ve dizi izleme olanağı sunuyor.
   Eğer aksilik çıkmaz ise Microsoft, Chromium tabanlı yeni internet tarayıcısını 2019 yılının ilk yarısında kullanıma sunabilir.
   Gelen bilgilere göre özellikle Asya kıtasında Netflix abonelik ücretlerinde belirli bir indirim uygulanacak.
   eBay’in önemli ve büyük satıcılarına mesajlar gönderen Amazon çalışanları, karşı tarafın Amazon üzerinde satış yapmasını talep ediyormuş!
   İlk olarak Word ve OneNote uygulamalarına geleceği açıklanan dikte özelliği, belge oluştururken ses desteğinden faydalanacak.
   Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından sağlanan kredi imkanlarından yararlanmak için başvuru yapan öğrenciler 400 TL olan KYK bursları ne zaman...
   Kimlik hırsızlığı ağırlıklı olarak epostalara iliştirilen ve zararsız olarak görülen linklerle gerçekleşiyor.
   Özellikle internet kullanımı yaptığımız akıllı telefonlardan kişisel bilgilere, mail adreslerine hatta banka hesaplarına kadar erişim söz konusu olabilir.
   İnternet ortamında en sık olan olayların başında hacker saldırıları geliyor. Hackerlardan korunmak için 5 yöntem güvenliğinizi arttıracaktır.
   Çin devi Alibaba ve Türkiye'nin en önde gelen e-ticaret sitelerinden Trendyol ortaklığı ile Alibaba'nın Türkiye yatırımı 1 milyar dolar olacak.
   İnternet dünyasını derinden etkileyecek olan yasa (link vergisi yasası) büyük çoğunluğun olumsuz oyları ile kabul edilmedi.
   Mozilla Firefox Monitör olan biten hakkında sizi bilgilendirip her zaman yanınızda olacak!
   Hangi internet tarayıcı daha hızlı daha kullanışlı. Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge, Tor ve Safari internet tarayıcıları arasından...
   Spotify hacklenmiş uygulama kullanan hesapları tamamen yasaklıyor.
   Şaka değil: İki büyük iletişim devi Nokia ve Vodafone "Ay"da internet ağı kuracak!
   Firmanın yenilenen yazılımı ve tarayıcı uzantısıyla Google ile Facebook gibi siteler hareketlerinizi takip edemeyecek.
   Yeni Onedrive özellikleri kullanıcıları sevindirecek gibi görünüyor.
   Her yıl kara cuma ve siber pazartesi günlerinde inanılmaz satış fırsatları sunuluyor. Ancak bu günlerde finansal kimlik avı saldırıları da...