Oyun Haberleri

   Online oyun oynayabileceğiniz en iyi 5 web sitesi arasından tercihte bulunurken farklı kriterleri dikkate almanız gerekir.
   Güçlü bir oyun bilgisayarı kullanan oyun tutkunlarının, belki yıl içinde deneyimledikleri belki de ödül sonrasında deneyimleyecekleri yapımlar, ödül töreni gibi...
   World of Warships, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını kutlamak için oyunculara etkinlikle birlikte benzersiz oyun içi öğeler ve ödüller toplama şansı...
   World of Warships’e eklenen gemi V. rütbeden başlayarak, 1946'dan 1960'a kadar Türk Donanması'nda hizmet veren gerçek muhrip Muavenet'e dayanıyor.
   Bir yıldır oyun gündeminden düşmeyen popüler aksiyon oyunu PUBG’de profesyonel olmak için yapmanız gereken 10 şeyi listeledik.
   5 Haziran 2020 tarihinde Mobile Legends: Bang Bang yılın en önemli girişimi olan “NEXT” projesini resmen açıkladı.
   Yeni nesil oyunlardaki adrenalin dolu aksiyon sahneleri, her ne kadar sanal ortamda gerçekleşiyor olsa da oyuncular bu sürece, sanki gerçekmiş...
   PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PlayStation 5 çıktığında fiyatı ne kadar olacak?
   EA Access servisine üye olan kullanıcılar, servisin kütüphanesine ekli olan oyunlara sınırsız bir şekilde ulaşıp, EA oyunlarına ait indirim de...
   Fenomen haline gelen Minecraft, Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre 176 milyon adetlik satış başarısına imza attı
   Uygun fiyatlı ve küçük boyutlu "Nintendo Switch" versiyonuna ek olarak daha pahalı, ek özellikler ile donatılmış olan bir sürüm de...
   PUBG Mobile Survive Till Dawn güncellemesi olarak adlandırabileceğimiz yeni sürüm çıktı. Yeni kostümler, müzikler, zombi etkinliği ve değişen ekran yapısı...
   Konuyla ilgili önemli bilgiler paylaşan Sony, 31 Aralık 2018 itibariyle toplamda 94.2 milyon adet PS4 dağıttıklarını açıkladı.
   En iyi online oyunlar listesinde herhangi bir puanlama yapmadık, çok sevilen ve tercih edilen popüler oyunları detayları ile listeledik.
   CES 2019 fuarında Xbox CEO’su Phil Spencer’dan Xbox ile AMD iş birliği hakkında önemli açıklamalar geldi.
   Paylaşılan bilgilere göre PlayStation 4’ün elde ettiği toplam satış rakamı tam olarak 91.6 milyon adet olarak kayda geçti.
   En az 5 kişilik gruplar halinde katılım sağlanabilen yarışma 1 Mayıs – 9 Ağustos 2019 arasında gerçekleşecek.
   Alınan bilgilere göre PlayStation 5, AMD tarafından geliştirilen 8 çekirdekli Ryzen işlemci modeline sahip olacak.
   Türk oyuncu kadro ağırlıklı olarak, oyuna hâkim ve tüm saldırılar için güvenliklerin alındığı kişiler tarafınca açılmış olan metin2 pvp serverler.
   Monster’ın ortaya koyduğu Huma serisi taşınabilir bilgisayarlar, markanın, herkesçe tanınan güçlü donanım bileşenlerini üzerinde bulunduruyor.
   Sony, eBay üzerinden içerisinde korsan oyun yüklü PS4 satışı yapan bir kişiye dava açtı.
   Oyuncu bilgisayarınıza format attıktan sonra kurmanız gereken 5 işlevsel programı sizler için derledik.
   FIFA severlerin merakla beklediği FIFA 2019 demo sürüm sonunda çıktı! FIFA 19 demo hakkındaki tüm detaylar haberimizde.
   Açıklanan FIFA 2019 sistem gereksinimleri gösteriyor ki bilgisayarınızda FIFA 17 ve 18 oynadığınız PC ile FIFA 19'u da oynayabilirsiniz.
   PES 2019 sistem gereksinimleri resmi kanaldan duyurulduğu için PES 19 minimum sistem gereksinimleri hakkındaki detaylar kesinleşmiş oldu.
   Destiny 2 ve God of War III Remastered Playstation Plus Eylül ayı ücretsiz oyunlar arasında, diğer oyunlar 4 Eylül'den itibaren...
   John Kodera'nın yaptığı açıklamaya göre PS4'ün artık daha fazla geliştirilmeyecek olması PS5'in üzerinde çalışıldığını göstermektedir!
   Blizzard'ın en önemli oyunları arasında yer alan Overwatch tam 3 gün boyunca PS4, Xbox One ve PC platformlarında ücretsiz olacak.
   Hediye konusuna da açıklık getiren Steam açıklamasında sabit Dolar kuru ile satışlarına devam edeceğini duyurdu.
   Battle Royal oyun dünyasına hükmetmeye devam ederken Fortnite destekleyen Android cihazların listesi açıklandı.