Instagram Çoklu Hesap Yönetimi İçin İşleri Kolaylaştıracak Güncelleme

   Birden fazla Instagram hesabı kullananlar için faydalı olacağı belirtilen Instagram çoklu hesap yönetimi, tüm hesapları yönetmeyi pratik hale getirecek.

   Instagram Çoklu Hesap Yönetimi İçin İşleri Kolaylaştıracak Güncelleme

   Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram, her geçen gün yeni özellikler edinmeye devam ediyor. Bir süre önce tasarım değişikliğine giden fakat aldığı kötü yorumlar sonrasında geri adım atan yönetim, şimdilerde ise hesap geçişini kolaylaştırmaya hazırlanıyor.

   Birden fazla Instagram hesabı kullananlar için son derece faydalı olacağı belirtilen yeniliğin hesap yönetimini pratik hale getireceği ön görülüyor.

   Çoklu hesap yönetimi için tüm Instagram hesapları ana hesaba bağlanacak

   Paylaşılan bilgilere göre yönetim, yeni özelliği test sürecine dahil etmiş durumda. Çoklu Instagram hesap yönetimi güncellemesinde en önemli nokta ise ana hesap kullanımı.

   İkinci Instagram profilini ana hesaba bağlamak gerekecek. Yani tüm hesapların tek bir noktada buluşması söz konusu denilebilir.

   Ana hesaba bağlanan tüm hesapların kontrolü ise son derece kolay olacak. Zira diğer hesaplara erişmek için ana hesap şifresinin girilmesi yeterli olarak kabul edilecek.

   Yani tek bir şifre ile tüm hesapların kontrol edilmesi mümkün hale getirilecek.

   Doğrudan pratiklik sunacağı düşünülen bu özelliğin ünlü isimler ve çeşitli büyük sayfalar için zamandan tasarruf sağlayacağı kesin.

   Instagram çoklu hesap yönetimi ne zaman kullanıma sunulacak?

   Ana hesap üzerinden diğer tüm hesapların kontrolünü mümkün hale getirecek olan yenilik, şu anda kapalı kapılar ardında deneniyor. Yani halka açık bir beta dahi söz konusu değil. Hal böyle olunca yeniliği görmemiz için biraz daha bekleyeceğimiz konuşuluyor.

   Şu anda ana hesap özelliğini test eden Instagram yönetimi, sürecin sağlıklı bir şekilde sona ermesinden sonra yeni bir güncelleme yayınlayacaktır.

   İddialar, çoklu Instagram hesap yönetimi güncellemesi için birkaç hafta daha beklememiz gerektiğini söylüyor.

   Fakat kesin bilgi için Instagram cephesinden gelecek olan açıklamaları göz önünde bulundurmamız gerekmekte. Instagram çoklu hesap yönetimi hakkında resmi bir duyurunun yapılmadığını hatırlatalım.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.