Nasıl Yapılır

   Bilinmeyen bir telefon numarasının kimin adına kayıtlı olduğunu öğrenmek için ister isim soyisim bilgisiyle, isterseniz de sadece numara üzerinden sorgulama...
   SSD'ler (solid state drive - katı hal sürücüsü) HDD’lerden daha hızlı okuma ve yazma becerilerine sahip olduğu için kullanıcılar tarafından...
   Bir yıldır oyun gündeminden düşmeyen popüler aksiyon oyunu PUBG’de profesyonel olmak için yapmanız gereken 10 şeyi listeledik.
   Ask fm hesap silme işlemi için hesabınızı kalıcı olarak kapatmaya yarayan güncel Ask.fm hesap silme linki ve adım adım Ask...
   Foursquare hesabınızı kapatmak ve tüm verileri silmek için kullanabileceğiniz Foursquare hesap silme linki ve detaylı hesap kapatma anlatımı.
   Facebook hesap silme linki ile Facebook hesabınızı istediğiniz zaman kalıcı olarak kapatabilirsiniz.
   Messenger aldığı yeni güncelleme ile karanlık mod desteğine kavuştu, profil sekmesine tıklayarak karanlık modu aktif hale getirebilirsiniz.
   Telefonda sonsuzluk işareti - bilgisayar veya telefonda sonsuzluk simgesi yapmanın en kolay yolu sonsuzluk sembolünü kopyala-yapıştır seçeneğidir.
   Genel olarak verimli ve doğru bir bilgisayar seçimi için nelere dikkat edilmeli diye merak edenler bu yazımızı inceleyebilir.
   Twitter hesap silme linki 2023 güncel anlatım. Twitter hesabını mobil ve masaüstü pc üzerinde kalıcı olarak kapatmanın en kolay yolu.
   Doğru yazılımla, sonsuza dek kaybettiğinizi düşündüğünüz dosyaları kurtarabilirsiniz. Silinen dosyaları geri yüklemek için tüm detaylar!
   uTorrent nasıl kullanılır, torrent indirmek ve yüklemek için neler yapılmalıdır?
   Genellikle ikinci el telefon aldığınızda karşınıza çıkan ağda kayıtlı değil hatası nedir, nasıl düzeltilir?
   Videoyu GIF yapma işlemi için video indirmeden dönüştürmeye kadar sırasıyla izlemeniz gereken yol.
   İnternet ortamında en sık olan olayların başında hacker saldırıları geliyor. Hackerlardan korunmak için 5 yöntem güvenliğinizi arttıracaktır.
   İleride değişme ihtimali olsa da şu anda Instagram’a PC’den fotoğraf yüklemek için iki geçerli yöntem var. Peki, Instagram’a bilgisayar üzerinden fotoğraf nasıl...
   Samsung cep telefonlarına nasıl format atılır, format atarken nelere dikkat edilmeli?
   İkinci el bir cep telefonu almayı planlıyorsanız, bu konuda dikkat etmeniz gereken bazı şeylerin olduğunu bilmelisiniz.
   Samsung telefonlara format atma işlemi için 2 seçenek bulunur; Hard ve Soft format.
   Akıllı telefonların en çok şikayet edilen yanlarından birisi sizde veya arkadaşınızda bulunan uygulamayı birbirinize gönderememenizdir.
   Peki sizi takip ederken birdenbire takibi kesenlerin kimler olduğunu öğrenmek ve bunun hesabını sormak ister misiniz?
   Facebook grup kurma işleminde üç farklı seçenek bulunur; gizli gurup, kapalı grup ve herkese açık grup.
   Instagram’da kullanıcılar, istedikleri kişilerin profil fotoğraflarını büyük formatta inceleyebilirler.
   Fotoğraflarda gözlerin kırmızı çıkması olayı hepimizin başına geliyor. Bu durum neden meydana geliyor ve kırmızı gözden nasıl kurtulabiliriz?
   Bu yazımızda sizlere akıllı telefonunuz ile Whatsapp, Facebook uygulamaları aracılığı ile konum atmanın yolunu öğreteceğiz.
   Hızlı şarj nedir ve bataryamıza zarar vermeden batarya sorununu nasıl çözer?
   Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada anlatılan olay herkesin ilgisini çekmeyi başardı.
   Çoğu Android kullanıcısının başına gelen, telefonunun şifresini veya desenini unutma sorununun çözümünü sizlere sunuyoruz.
   Günümüzdeki sorunlardan birisi de bilgisayardan anlamayan kesimlerin sizleri arayıp "şunu nasıl yapacaktık" diye sormalarıdır.
   Bu yazımızda sizilere Windows 10'a nasıl ekran görüntüsü alabileceğinizi anlatacağız.