Instagram Takipçi Nereden Alınır?

   Instagram takipçi sayısının artmasını isteyip bunun için uzun süre beklemek istemeyenler takipçi satın alma yoluna başvuruyorlar.

   Instagram Takipçi Nereden Alınır?

   Pek çok çevre tarafından en popüler sosyal medya platformu olarak görülen Instagram her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Instagram kullanıcılarının en büyük ihtiyacı ise elbette takipçi oluyor. Takipçi sayısını arttırmak için uygulanabilecek pek çok yöntem mevcut. Ancak bu yöntemlerin hesabınıza olumlu bir geri dönüş yapması epey zaman alacaktır. Bu sayının artması için uzun süre beklemek istemeyenler ise rotasını takipçi satın alma yoluna çeviriyor. Belirli bir ücret karşılığında takipçi satın almak günümüzün en popüler yollarından biri haline geldi.

   Instagram takipçisi satın almanın kolay yolu ise internet! Online olarak takipçi satın almanızı sağlayan onlarca adrese kolayca ulaşabilirsiniz. Ancak bu adreslerin tümünün güvenilir olmadığını da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Sadece güvenilir adresleri tercih etmeniz durumunda takipçi sayınızın bir anda çok yüksek rakamlara ulaşmasını sağlayabilir ve hesabınızın marka değerini yükseltebilirsiniz.

   Neden instagram takipçisi satın almalı?

   Şahsi hesaplar için takipçi sayısı çok büyük önem taşımıyor olabilir. Ancak şirketler için durum çok daha farklı bir tabloya dönüşüyor. Ticari rekabetin nabzı artık internette atıyor. İnternet kullanımında da sosyal medyanın önemi ve yeri yadsınamaz. Artık herhangi bir marka hakkında fikir edinmek isteyen kullanıcılar markanın öncelikle sosyal medya hesaplarına göz atıyor. Dolayısıyla takipçi sayısı az olan bir markanın Instagram hesabının kullanıcılarda olumlu düşüncelere sebebiyet vermesi olanaksız.

   Marka değerinin artması ve hatta marka bilinirliğinin sağlanması açısından sosyal medya hesaplarının son derece önemli olduğu aşikar. Bu nedenle çeşitli promosyonlar ve kampanyalar ile takipçi sayısının arttırılmaya çalışıldığı bir dönemde bulunuyoruz. Takipçi sayısının arttırmanın kolay ve ekonomik yolu ise satın almaktır. Bunun için de çeşitli web adreslerinde mevcut olan takipçi sayısı paketlerine göz atmakla işe başlayabilirsiniz.

   Instagram takipçi sayısı paketleri ve fiyatları

   Genellikle 1000, 5000 ya da 10000 gibi takipçi sayısı paketleri kullanıcılara sunuluyor. Fiyat noktasında ise net bir rakamdan söz etmek sizin için yanıltıcı olabilir. Çünkü hangi adresten takipçi satın aldığınıza bağlı olarak ödemeniz gereken ücretler de değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle önce bir fiyat araştırması da yapmalısınız. Ancak güvenilir adresleri seçmeniz gerektiğinin bir kez daha altını çizmek isteriz. İhtiyacınız olan miktarda takipçi satın almadan önce profilinizi gözden geçirin. Profilinizin takibe açık olduğundan emin olmalısınız.

   Bu arada araştırma yaparken karşınıza iki farklı takipçi seçeneği çıkacak. Bunların ilki gerçek Instagram kullanıcılarından oluşan takipçiler diğerleri ise bot takipçilerdir. Robot takipçi olarak da adlandırılan bot takipçiler çoğu zaman daha cazip bir seçenek olabiliyor. Özellikle şirketler ve markalar için bot takipçisi satın alınması öneriliyor. Çünkü bu takipçiler bir süre sonrasında takibi bırakmıyor. Çünkü bir aktifliği ya da kullanıcısı yok. Sadece takipçi sayınızın yüksek görünmesi için tercih edebileceğiniz bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Sizin için geri dönüşlerin büyük önemi yoksa ve amacınız sadece görünen takipçi sayısının yüksek olmasıysa bu seçenek daha cazip olabilir.

   Gerçek kullanıcılardan oluşan takipçilerin ise paylaşımlarınıza bağlı olarak ileride takibi bırakma riski bulunduğunu bilmelisiniz. Bu profiller genellikle fake hesaplardır ve hesap sahiplerinin yaş grubu düşüktür. Bu hesaplardan beğeni ya da yorum gibi çok fazla aktiflik beklenmemesi gerekiyor. Geri dönüşlerin düşük olduğu hesaplardan oluştuğunu bilmenizde fayda var. Zira takipçi satın almadan önce seçtiğiniz firma ile bu konuyu da görüşmenizde fayda var. Ne tür takipçiler satın aldığınızı bilmeniz gerekiyor. En azından bot olup olmadıklarını, gerçek Türk takipçi olup olmadıklarını mutlaka sormalısınız.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.