Almanca SEO ve Yerel SEO ile Avrupa’ya Açılabilirsiniz!

   Türkiye’de olup Avrupa’ya açılmak isteyen firmalar ve Avrupa’da bulunan firmalar için hedef kitleye ulaşmanın en iyi yolu Almanca Yerel SEO.

   Almanca SEO ve Yerel SEO ile Avrupa’ya Açılabilirsiniz!

   Almanya, İsviçre, Avusturya ve Lihtenştayn’ın resmi dili olan Almanca bu ülkeler dışında Macaristan, Romanya, Rusya, Fransa, İsrail ve daha birçok ülkede en çok konuşulan diller arasındadır. Bu yüzden hedefleri yüksek olan bütün firmalar için Almanca SEO hizmeti almak karlılık açısından önemlidir.

   Almanca SEO hizmetleri ile Avrupa’da bilinen bir ajans olan Tutus Media CEO’su Adem Aydın, sadece Almanya’daki firmaların Almanca SEO’ya ihtiyacı olmadığını Almanca konuşulan bu geniş coğrafyaya hitap eden hedefleri büyük bütün firmaların Almanca SEO’ya ihtiyacı olduğunu söylüyor.

   Aydın’a göre, Almanca yerel SEO ile desteklenirse başarı kaçınılmaz oluyor. Almanca SEO ile firmaların kalitesi ve sektördeki pazar payı artıyor. Üstelik garanti bir geri dönüşü ve düşük maliyeti var.

   Almanca SEO ve Avrupa Yerel SEO

   Google gibi arama motorları, kullanıcılarının arzuladıkları bilgiyi en kolay ve en doğru şekilde vermek üzere tasarlanmışlardır. Bu süreçte arama motorlarının belli kriterlerde kullandıkları algoritmalar vardır. Bu kriterlerden ilki siteler üzerinde genel olarak arama motoruna uyumlu olup olmadığı değerlendirmesi yapılır. Adem Aydın: “Bu değerlendirme için Almanya çıkışlı bir site dahi olsanız mutlaka sitenizin kurulum aşamasında Almanca SEO hizmeti almanız gerekir,” diyor. Aydın’a göre; aramada ön plana çıkarıcı unsurlar olan sayfaların Title ve Descları belirlenen Almanca anahtar kelimelerle yazılarak Almanca SEO hizmetine başlanıyor ve devamında sürekli takip edilen takım çalışması ile içerikler güçlü bir şekilde hazırlanıyor.

   Almanca SEO ile web siteleri itibar kazanırken kazanılan organik bağlantılarla da başarı kalıcı oluyor. Bu kalıcılık Yerel SEO ile desteklendiği zaman firmaların internette bulunabilirliğini arttırıyor. Örneğin; Almanya’nın orta halli bir kenti hedeflenip o kente yönelik anahtar kelimelerle sitelerin kurulumundan, e-ticaretine kadar Almanca SEO yapıldığında başarı yüzde yüz artarken kısa yoldan müşteri trafiği de artıyor. Hem hayatımızda internetin vazgeçilmez olduğu şu zamanlarda hem Avrupa’daki firmaların hem de Türkiye’de olup da Avrupa’ya açılmak isteyen firmalar için hedef kitleye ulaşmanın en kısa yöntemi bu yol görünüyor.

   Almanca SEO için neler yapılıyor

   Adem Aydın, web sitesi Google aramalarına uyumlu hazır bir siteye sahip olan firmalar için yapılabilecek Almanca SEO hizmetlerini şöyle sıralıyor.

   • Aylık Onpage optimizasyon yapılabilir.
   • 32 kelimeye kadar anahtar kelime çalışması yapılabilir.
   • Aylık 2-4-6 adet Almanca makale yazılarak Onpage olarak yayınlanır.
   • 40-60 arası Almanca anahtar kelimelerle harita eklemesi ve backlink alınabilir.
   • Aylık 2-3 adet Almanca makale yazılarak sektörde söz sahibi sitelerde Offpage olarak yayınlanabilir.
   • Ürün bazlı Almanca SEO yapılabilir.
   • Her ay rakip analizleri yapılıp raporlanır.
   • Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Google + gibi sosyal mecralar yönetilebileceği gibi Almanca SEO’ya katkı sağlaması için sadece bağlantıları da kurulabilir.
   • Dijital pazarlama metrikleri kurularak koordine edilir.
   • Bütün bunlar aylık raporlarla sunularak alınan yol her ay net bir şekilde firmaya gösterilebilir.

   Almanca SEO ve Yerel SEO Avrupa’daki bütün firmalar için oldukça önemli görülüyor. Dünyada en çok konuşulan dillerden olan Almanca SEO ile yerel olarak güçlenirken bütün Avrupa’ya açılabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.