Basın Bülteni Gönderimi ile Öne Çıkın

   Günümüzde birçok kurumsal şirket ve markalar basın bülteni gönderimleri ile markalarını ön plana çıkarıp daha fazla müşteriye ulaşmaktadır.

   Basın Bülteni Gönderimi ile Öne Çıkın

   Kurumsal şirketleriniz ve markalarınız için en önemli konulardan bir tanesi de basın bülteni gönderimidir. Basın bülteni gönderimi ile markanızın tanınırlığını, halk ile aranızda kuracağınız güvenli köprüyü ve sektörde edineceğiniz saygıyı kazanabilirsiniz. Basın bülteni gönderimleri ile markanızı öne çıkarmak için neyi bekliyorsunuz?

   Basın bülteni gönderimi hizmeti almadan önce bu işlem ile şirketinizin, markanızın kazanacağı özellikleri sizler için listeledik.

   Kolay bülten – basın bülteni gönderimi hizmeti alarak;

   • Marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
   • Yeni müşteriler kazanabilirsiniz.
   • Online platformlarda yer alabilirsiniz.
   • Sosyal medya çalışmaları ile etkin rol oynayabilirsiniz.
   • Küçük harcamalar ile potansiyelli müşteriler kazanabilirsiniz.
   • Arama motorlarında markanızı, şirketinizi üst sıralarda görebileceksiniz.
   • Hedefleriniz doğrultusunda markanızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

   Günümüzde birçok kurumsal şirket ve markalar basın bülteni gönderimleri ile markalarını ön plana çıkarmaktadır. Basın bültenlerinin etkisini gören şirketler, dijital PR ajanslarına bu çalışmalarda kullanılmak üzere daha büyük bütçeler ayırarak markalarını düşündüklerinden bir kaç adım daha ileriye taşımak istemektedirler. Basın bülteni gönderimleri sayesinde öne çıkan markalar ise günümüzde sayısız olarak hizmet vermektedir. Kurumsal şirket ve markaların ilk etapta çok ciddiye almadıkları bu hizmeti, iyice anlayıp kavradıktan sonra ayırdıkları küçük bütçeler ile de yeni müşteriler kazandıklarını farkına varmaları geç olmamıştır.

   Basın bülteni gönderimi hizmeti satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır.

   • Basın bülteni gönderimi için hazırlanan haber metinleri büyük özen ve titizlikle hazırlanmalıdır.
   • Hizmeti sağlayan PR ajanslarının referanslarını incelemeniz gerekmektedir.
   • Alacağınız hizmet sonrası, sizlere vermesi gereken destekleri sorgulamanız gerekmektedir.
   • Ajansların sizler için sundukları hizmeti diğer ajanslar ile karşılaştırmanız gerekmektedir.

   Kurumsal şirketler ve markalar basın bülteni gönderimi hizmeti almak için ajanslarla sürekli olarak çalışmaktadırlar. Bu hizmeti daha önce almayan ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcıların ve müşterilerin ise hizmeti almadan önce bilgi sahibi olması ve hizmetin şirketlerine katacağı ile ilgili araştırmalar yapması gerekmektedir. Markanızın itibarı, halkın markanıza bakış açısı ve güvenini etkileyeceği olan basın bülteni hizmeti alırken tedbirli olmanız gerekmektedir. PR ajanslarının gözden kaçıracağı bir ufak hata kamuoyu nezdinde yayına girecek olan basın bülteninizin olumsuz etkilenmesine sebep olacaktır.

   Kolay Bülten – Basın Bülteni Gönderimi hizmeti ile birçok kurumsal şirketin ve markanın ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu alanda çözüm ortaklığı yapmaktadır. Müşterileri için her zaman özenle ve büyük titizlikle yürütülen planlama ve proje aşamalarından sonra yayına sunulacak olan basın bültenini, milyonlarca insana ulaşmasını ve markanızın tanıtımı açısından çok verimli olduğunu söyleyebiliriz.

   Sizlerde markanız ve şirketiniz için basın bülteni gönderimleri ile öne çıkmak istiyorsanız Kolay Bülten – Dijital PR Ajansı ile çalışabilir ve almak istediğiniz hizmeti sorunsuz bir şekilde satın alarak, markanız adına çalışmaları güvenli profesyonel ellere bırakabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.