En İyi Torrent Siteleri Listesi

   Kullanıcıların en çok tercih ettiği torrent siteleri hangileri? En iyi torrent siteleri listesi ve detayları inceleyebilirsiniz.

   En İyi Torrent Siteleri Listesi

   Torrent siteleri sayesinde farklı nitelikte içerik, dosya ve veri ücretsiz bir şekilde edinilebilmektedir. En iyi torrent siteleri ise kullanıcılar için aradıkları tüm dosyaları barındıran siteler olarak kabul edilir.

   Ülkemizde çok sayıda torrent sitesi bulunmaktadır. Bu siteler üzerinde sinema filmleri, diziler, müzikler, oyun ve diğer veri kurulum dosyaları ile daha pek çok konuda veriye rastlamak mümkündür.

   Çok geniş bir ağ aralığında faaliyet gösteren sitelerin en kötü özelliği ise yasal olmayan faaliyet sürdürmeleridir. Bu nedenle özellikle geçtiğimiz yıllarda torrent siteleri üzerinde önemli bir baskı görülmüştür.

   Torrent siteleri günümüzde en çok abonesi ve düzenli takipçisi bulunan siteler arasında yer almaktadır.

   Çok sayıda kullanıcı takip ettiği yabancı diziden, strateji oyununa kadar pek çok içeriği torrent siteleri aracılığıyla edinir.

   Bu nedenle çok sayıda internet kullanıcısı tarafından en iyi torrent siteleri merak edilmektedir.

   En iyi 5 torrent sitesi

   Son dönemlerde kullanıcıların en çok tercih ettikleri torrent siteleri şu şekilde sıralanmaktadır:

   • The Pirate Bay: Torrent siteleri arasında en çok kullanıcı sayısına sahip olan sitedir. Torrent sisteminin en çok saygı gören sitesi olarak kabul edilir.
   • Rarbgy: 2008 yılından bu yana milyonlarca veri paylaşımı ile dikkatleri çeken torrent siteleri arasında yer almaktadır.
   • 1337X: 2018 yılında başlatılan sıkı denetimlerin ardından kapatılan çok sayıda torrent sitesi arasında varlığını sürdürmeye devam etmektedir.
   • Torrents2: Site dünya genelinde sahip olduğu güçlü film arşivi ile dikkat çekmektedir. 2016 yılında faaliyetlerini durdursa da şu anda kaldığı yerden devam etmektedir.
   • Limetorrents: TV şovlarından başlayarak, PC oyunlarına kadar çok geniş bir ağda hizmet sağlamaya devam etmektedir.

   Torrent siteleri yasal mı?

   Torrent siteleri temel olarak telif haklarını ihlal ederek veri paylaşımı yapmaktadır. En iyi torrent siteleri sayesinde ücretsiz içeriklere ulaşılsa da bu durum yasalara uygun değildir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.