En Yeni Oyun Haberleri İçin Websesi

   Farklı ülkelerden milyonlarca kişi, en sevdikleri oyunları takip listesine alarak en son güncellemeleri de anlık olarak takip etmektedir.

   En Yeni Oyun Haberleri İçin Websesi

   Oyunlar dünyanın her yanında adeta hakimiyet kurmuş durumda. Farklı ülkelerden milyonlarca kişi, en sevdikleri oyunları takip listesine alarak en son güncellemeleri de anlık olarak takip etmektedir. Bir bakıma oyunseverler için durum sadece oyun oynamaktan ibaret değildir. Bu güncellemeleri, yenilikleri takip etmek oyunda başarı getiren bilgilere sahip olmayı sağlıyor. 2020 yılından beri durgunluğu sürmüş ve yeni yıla giriş ile yayınlanma tarihi yaklaşan oyunlar için güncel olarak takip edebileceğiniz Websesi adresini ziyaret edebilir, oyunlara dair en yeni gelişmeleri de yakından takip edebilirsiniz.

   Sadece oyun değil teknoloji, ekonomi ve gündem gibi birçok güncel haberlere anında Websesi adresinden ulaşabilir Valorant Gekko ne zaman çıkacak? gibi merak ettiğiniz birçok soruya tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ve günümüzün en eğlenceli vakitlerinizi geçirdiğiniz oyun saatlerini daha zevkli hale getirebilirsiniz.

   Çıkış Tarihi Belli Olmuş Oyunlar

   Çoğu oyunun bu seneye ertelenmiş ya da çıkış tarihi 2023 yılı içerisinde çıkacağı açıklanmış oyunları Websesi olarak sizlere listeledik.

   • Bayonetta Origins: Cereza an the Lost Demon

   Bayonetta 3’ün 2022 yılındaki çıkışıyla beraber PlatinumGames ve Nintendo tekrardan bir araya gelerek Bayonetta Origins: Cereza an the Lost Demon’u geliştirdi. Baştan sona sesli hikaye anlatımına sahip oyun 17 Mart’ta Switch platformunda yayınlanacak.

   • Star Wars Jedi: Survivor

   Jedi: Fallen Order oyunun 5 yıl sonrasının devam hikayesini anlatan Star Wars Jedi: Survivor Cal kestis’in daha güçlenmiş ve olgunlaşmış hikayesini anlatıyor. ABD’de en çok satan ikinci oyun için beklentiler de bir hayli yüksek. IGN listesinin ikinci sırasında yer alan Star Wars Jedi: Survivor 17 Mart 2023’te piyasada olacak. Oyun Xbox Series XIS, PC, PS5 platformlarında oynanabilecek.

   • Dead Island 2

   8 yıllık geliştirme ve 3 farklı stüdyo çalışma sürecinin sonunda Dead Island 2 geçen yıl oynanış videosu ile popüler olmuştu. Oyunun çıkış tarihi 28 Nisan olarak duyuruldu. Oyun PS4, Xbox One, Xbox Series XIS, PS5, PC’de oynanabilecek.

   Bunlar gibi yeni çıkacak olan popüler oyunların geniş listesine Websesi adresinden ulaşabilir ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

   Websesi ile Oyunlar Hakkında Her Şey

   Websesi mobil oyun, APK indirme, haber, özel rehberler, bilgisayar oyunları, konsol oyunları ile ilgili son gelişmelerin yanı sıra teknoloji, gündem, ekonomi, sosyal medya gibi sürekli güncellenen alanlara dair yenilikleri de sizlere sunmaya devam ediyor. Dijital dünyadaki yeniliklerden geri kalmamak için içeriklerini anbean yenileyen Websesi adresinde tüm bilgilere tek tıkla ulaşırken, aradığınız en yeni ve güncel bilgileri tek platform üzerinde görüntüleyebilme imkanınız bulunmaktadır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.