Metin2 Server Listeleri

   Türk oyuncu kadro ağırlıklı olarak, oyuna hâkim ve tüm saldırılar için güvenliklerin alındığı kişiler tarafınca açılmış olan metin2 pvp serverler.

   Metin2 Server Listeleri

   Yalnızca şirketler tarafınca açılmayan metin2 serverler, aynı zamanda oyunu uzun yıllardan beri oynamış ve aradığı özellikteki servere ulaşamamış oyuncular tarafınca da özel olarak açılabilmektedir.

   Türk oyuncu kadro ağırlıklı olarak, oyuna hâkim ve tüm saldırılar için güvenliklerin alındığı kişiler tarafınca açılmış olan metin2 pvp serverler listesinin tümüne ulaşabilecek olduğunuz site hizmetlerimiz sayesinde, sürekli olarak sorun çıkan kalitesiz serverlerden kaçınmanız da sağlanmaktadır.

   Takip ve kontrollerin aksatılmadan yapılmış olduğu site hizmetlerimiz, metin2 serverlerin yanı sıra, Knight ve diğer online oyunlar için private server adı altında açılan kategorilerin tanıtılması içinde gerçekleştirilebilmektedir.

   Pvp serverlerin özelliklerini öğrenebilirsiniz

   Yalnızca belirli bir bölümlerden oluşan ve bittiğinde, farklı oyuna geçilmesi gereken oyunlardan farklı olan rol yapma oyunları, aynı zamanda online olması sebebi ile günümüzün en fazla tercih edilen oyunlarının başında gelmektedir. Ancak yalnızca ülkemizde değil, dünyanın çeşitli ülkelerinde milyonlarca kitleye ulaşmış olan oyunlar, yanlış yönetim sonucunda popülerliğini yitirmeye başlamış ve bu oyunlar için özel serverler kurularak, istenen özellik ya da seviyelere ulaşılma avantajları koyulmuştur.

   Sağlamış olduğumuz site hizmetlerimizde özel olarak açılan pvp serverler listesine erişebilir ve oyunların özellikleri hakkında detaylı yazılara ulaşabilirsiniz.

   Pvp server kurma süreçleri için bilgilendirme hizmeti

   Alanında deneyimli ve uzun yıllar bu iş ile ilgilenen kadromuz tarafınca sunulan hizmetlerde, yalnızca metin2, Knight ve silkroad gibi online oyunlar adı altında açılan pvp serverlere değil, aynı zamanda bu oyunların açılması için gerekli olan bilgilendirme yazılarına da ulaşmanız sağlanmaktadır.

   Metin2 serverleri için GM yapma program bilgileri

   Araştırmalar sonucunda edinmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda açmış olduğunuz metin2 serverinizin, daha sorunsuz olarak yönetilmesi için seçecek olduğunuz GM listenizi ve kişileri GM yapabilmenizi sağlayacak programlara da sitemiz üzerinden kolay şekilde erişebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.