PlayStation 5 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

   John Kodera’nın yaptığı açıklamaya göre PS4’ün artık daha fazla geliştirilmeyecek olması PS5’in üzerinde çalışıldığını göstermektedir!

   PlayStation 5 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

   Sony markasının en iyi cihazlarından biri olan PlayStation serisi herkes tarafından oldukça ilgili gören ve çıktığı günde bile satış rekorları kıran bir oyun konsolu haline gelmiştir. Türkiye’de PlayStation’a olan ilginin yüksek olması nedeniyle de gün geçtikçe Sony’e karşı beklenti oluşmaktadır. PS4 2013 yılında çıktığı için artık PlayStation 5 beklentisi giderek büyümektedir.

   PlayStation 5 ne zaman çıkacak?

   Araştırmalarla yapılan yeni rapora göre PlayStation 5’in çıkış tarihi de 2019 yılının son aylarına kadar gözükmektedir. Tahmin olarak nitelendirilen bu tarih ise PlayStation’un CEO’su tarafından yapılan açıklama sayesinde ortaya çıkmıştır. John Kodera’nın yaptığı açıklamaya göre PS4’ün artık daha fazla geliştirilmeyecek olması ve yeni bir cihaz üzerinde çalışıldığının ipucu verilmiştir.

   PS 5 çıktığında yeni bir rekor kırılabilir

   Tüm bu tahminler doğru çıkarsa 2019 yılı itibariyle PlayStation satışları yeni bir rekor kıracak gibi gözüküyor. Özellikle teknoloji çağı ile büyüyen yeni nesil, oyun konsolları açısından eskiye göre daha istekli ve heyecanlı gibi gözüküyor. Sadece yeni nesil değil, PlayStation’un ilk modeli ile büyüyen nesillerde aynı duygu ve heyecanı sürdürüyor.

   Sony bu konuda çoğu markadan daha akıllı davranarak çıkarmış olduğu oyun konsollarında hep bir fark oluşturuyor ve görüntü kalitesi açısından her zaman bir adım önde olduğu için oldukça tercih ediliyor. PlayStation 5 ile yine bu çıtayı biraz daha yüksek seviyelere taşıyacak gibi gözüküyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.