Daha Küçük ve Daha Ucuz Yeni “Nintendo Switch” Geliyor

   Uygun fiyatlı ve küçük boyutlu “Nintendo Switch” versiyonuna ek olarak daha pahalı, ek özellikler ile donatılmış olan bir sürüm de göreceğiz.

   Daha Küçük ve Daha Ucuz Yeni “Nintendo Switch” Geliyor

   Nintendo’nun başarılı oyun konsolu modelleri arasına girmeyi başaran Switch, şimdilerde yeni versiyonu ile anılıyor.

   Hem batı ülkelerinde hem de Asya kıtasında oldukça sevilen Nintendo Switch, yeni versiyonu ile çok daha uygun fiyatlı bir seçenek sunmaya başlayacak.

   Böylelikle ekonomik bir model olarak da anılacak olan yeni versiyon, pek çok işlevi yerine getirebilecek.

   Yeni Nintendo Switch çok daha küçük ve ucuz olacak

   Nintendo’nun şu sıralar sessiz sedasız üzerinde çalışmakta olduğu belirtilen yeni Switch versiyonu, iki önemli özellik ile gelecek.

   Bunlardan ilki, üretim maliyetlerinin ve özelliklerin düşürülmesi ile ortaya çıkan uygun etiket fiyatı. Nintendo Switch’i pahalı bulan ve bu nedenle satın almayan kişileri kendisine çekmeyi başaracak olan sürüm, daha bütçe dostu bir çözüm sunacak.

   Yeni versiyonun bir diğer önemli özelliği ise boyut olarak daha küçük olması. İlk çıkan Switch’e oranla küçülecek olan yeni versiyon, bu sayede çok daha kolay bir şekilde taşınabilecek.

   Bilindiği üzere Switch, hem ev konsolu hem de el konsolu olarak kullanılabiliyor. Boyutun küçülecek olması, taşınabilirlik açısından son derece fayda sağlayacak.

   Daha pahalı sürüm de geliyor!

   Uygun fiyatlı ve küçük boyutlu bir Nintendo Switch versiyonuna ek olarak daha pahalı ve ek özellikler ile donatılmış olan bir sürüm de göreceğiz.

   Henüz yenilenmiş versiyonda ne gibi teknik özelliklere yer verileceği bilinmiyor. Fakat bu sürümün görece daha pahalı olacağını söyleyebiliriz.

   Şimdilik “daha küçük Nintendo Switch” hakkındaki tüm bilgilerin sızıntı değeri taşıdığını belirtelim. Eğer bilgiler doğru çıkar ve Nintendo planlarını uygular ise bu yıl içerisinde yeni Switch modelleri ile tanışacağımızı söyleyebiliriz.

   Bununla birlikte duyuruya imza atacak olan firma, bu sırada fiyat ve özellik gibi merak edilenleri paylaşacaktır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.