EA Access Servisi PlayStation 4’e Geliyor

   EA Access servisine üye olan kullanıcılar, servisin kütüphanesine ekli olan oyunlara sınırsız bir şekilde ulaşıp, EA oyunlarına ait indirim de elde edebilecekler

   EA Access Servisi PlayStation 4’e Geliyor

   Hali hazırda 5 yıldır Xbox platformunda hizmete açık olan EA Access servisi, yapılan açıklama ile birlikte PlayStation 4 için duyuruldu. Uzun bir süredir PS4 platformuna gelmesi beklenen servis, nihayet kullanıcıları sevindirecek. Zira yapılan açıklamada temmuz ayı itibariyle servisin PS4 üzerinde kullanılabilir olacağı belirtildi.

   EA Access PS4 aylık ücreti ne kadar olacak?

   Gelelim en can alıcı konuya. EA Access, PS4 platformuna geldiğinde aylık üyelik fiyatı ne kadar olacak? Konuyla ilgili yapılan açıklamada bu noktaya da değinildi. Buna göre EA Access üyeliği satın almak isteyen PS4 kullanıcılarının her ay 4,99 dolar ödemeleri gerekecek. Tabi bu fiyatın ülkemizde nasıl bir seviyede olacağı henüz bilinmiyor. Fakat Xbox ile benzer fiyatların geçerli olacağı tahmin edilmekte.

   Eğer her ay ücret ödemek istemiyorsanız EA’nın buna da bir çözümü var. Yıllık üyelik seçeneğini de destekleyen EA Access, yıllık periyotlarda 29.99 dolar talep edecek. Yani aylık olarak üye olmaktansa yıllık üyelik seçeneğini aktif hale getirmek kullanıcılar açısından daha karlı gözüküyor. Özellikle 1 yıl boyunca servisi kullanmak isteyenler için yıllık üyelik ekonomik bir çözüm sunuyor.

   EA Access üyelerine özel %10 oranında indirim

   EA Access servisine üye olan kullanıcılar, servisin kütüphanesine ekli olan oyunlara sınırsız bir şekilde ulaşmakla kalmayıp aynı zamanda EA oyunlarına ait indirim de elde edebilecekler. Buna göre tüm EA oyunları için EA Access üyelerine özel %10 oranında bir indirim söz konusu olacak. Böylelikle yeni çıkan oyunlara çok daha ekonomik bir şekilde ulaşmak mümkün hale gelecek. Bununla birlikte belli başlı EA oyunları için erken deneme şansı da sunulacak. Henüz satışa sunulmamış oyunları deneyimleme fırsatı yakalayacak olan EA Access üyeleri, böylelikle tam kapsamlı bir deneyim yaşayabilecekler.

   Kötü haber ise üyeliklerin tek bir platform için geçerli olacağı. Yani Xbox platformunda EA Access servisine üyeyseniz bu üyeliği PS4 üzerinde kullanamayacaksanız. Bunun için PS4 adına bir üyelik daha açmanız gerekecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.