FIFA 2019 Demo Sürüm Çıktı!

   FIFA severlerin merakla beklediği FIFA 2019 demo sürüm sonunda çıktı! FIFA 19 demo hakkındaki tüm detaylar haberimizde.

   FIFA 2019 Demo Sürüm Çıktı!

   Birçok oyuncunun oynamaktan keyif aldığı ve özellikle futbol maçı denilince akla ilk gelen oyun olan FIFA, demo sürümüyle birlikte sevenleriyle buluşuyor. FIFA 2019 demo sürümü oynayıp beğendikten sonra ön sipariş ile oyuna sahip olabilirsiniz.

   FIFA 2019 demo sürüm hakkındaki tüm detaylar!

   2018’in Eylül ayı itibariyle çıkacağı belirtilen demo, bugün itibariyle indirilebilir durumda yer alıyor. Oyunun demo kısmında Şampiyonlar Ligi ve yolculuk modu oynanır durumda olduğu için sadece bu iki özelliği deneyebilirsiniz. Demonun kapasitesi dosya boyutu 7 GB olarak görülüyor. Aynı zamanda bu sürüm 10 takım ile birlikte oynanabiliyor. Bu takımlar ise; Juventus, Real Madrid, Atletico Madrid, Roma, Manchester United, Manchester City, PSG, Bayern Munih, Borussia Dortmung ve Spurs olarak biliniyor.

   FIFA 2019 demosu hangi kullanıcılar tarafından indirilebilir?

   Bilgisayar, PS4 ve Xbox cihazlarından birine sahipseniz FIFA 19 demo sürümü istediğiniz şekilde indirebilirsiniz. Bilgisayar için FIFA’nın kendi sitesinden indirebilirken; PS4 ve Xbox için ise kendi online mağazalarından destek alınabiliyor.

   FIFA 2019 nasıl olacak?

   Şampiyonlar Ligi ile çığır açan bu oyunun bir tık üstü ne diye düşünüldüğünde sorunun cevabı ne yazık ki alınamıyor. Bunun yanı sıra UEFA’nın lisanslı kupalarını ve lisanslı liglerini de içine alan FIFA 2019, farklı bir hamle yaparak kullanıcıları şaşırtıyor.

   Maç yaparken seçilen modlar yenileniyor ve arkadaşlarınıza meydan okuyarak seviyenizi daha da arttırabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra grafiklerini daha da geliştiren oyun, gerçekten maçı siz oynuyormuşsunuz hissi veriyor. FIFA 2019’u merak ediyorsanız öncelikle demo sürümü şu an indirebilir ve daha sonra ön siparişini verebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.