Telefonumdaki Uygulamayı Arkadaşıma Nasıl Gönderebilirim?

   Akıllı telefonların en çok şikayet edilen yanlarından birisi sizde veya arkadaşınızda bulunan uygulamayı birbirinize gönderememenizdir.

   Telefonumdaki Uygulamayı Arkadaşıma Nasıl Gönderebilirim?

   Android telefonlarınızda bulunan uygulamaları arkadaşlarınızla paylaşmak artık zor değil. Sadece yapmanız gerek Android mağazanızda bulunan Uygulama Paylaş adlı programı indirmek. Kurulumunu yaptıktan sonra ise uygulamamızı açıyoruz. Açılan listede telefonumuzda bulunan tüm uygulamalar yer almakta. Sistemin asıl uygulamaları dışında kendi yüklediğiniz programları gönderebilirsiniz. Göndermek istediğiniz uygulamayı seçtiğiniz zaman paylaşma butonu gelecek.

   Sizlere farklı seçenekler sunacaktır ve burada gelen seçeneklerden en üstte bulunan Adres ve Uygulama seçeneğini tıklıyoruz. Buradan ise hangi uygulama veya yöntem ile göndereceğimizi seçiyoruz. Genel olarak bu uygulamaları ücretsiz ve internet paketinizi yemeden gönderebileceğiniz en iyi yöntem Bluetooth ile gönderim seçeneğidir. Buradan sonrası ise normal Bluetooth ile nasıl dosya gönderiyorsak aynı şekilde işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

   Gelen dosyayı nereden bulacağım nasıl kuracağım?

   Gönderdiğiniz veya aldığınız dosyayı gönderim işlemi bittiği andan itibaren telefonunuzun üst kısmında bulunan kaydırma çubuğunda tamamlandığı şeklinde bir bildirim göreceksiniz. Bu ikona tıkladığınız anda sizi uygulamanın yükleneceği sayfaya yönlendirecektir. Buradan kur veya ileri seçenekleri ile uygulamanızı kurabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye uygulama gönderebilmeniz için onun telefonunda da belirttiğimiz uygulama paylaşma programının kurulu olmasına gerek yok.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.