YouTube Vanced Nedir, Nasıl İndirilir?

   YouTube Vanced, arka planda video oynatma ve reklamsız video izleme gibi birçok özelliği içinde barındıran modlanmış bir Android uygulamasıdır.

   YouTube Vanced Nedir, Nasıl İndirilir?

   YouTube, premium paketi kapsamında zengin özellikler sunar. Ancak birçok kişi, buna para vermeden benzer seçeneklere kavuşmak ister. YouTube Vanced nedir, ne işe yarar gibi sorular bu tür arzuları olan kullanıcılar tarafından sıkça sorulur.

   YouTube Vanced temel olarak, bu ağın modlanmış sürümüdür. Böylece içerisinde premium paketinde bulunan çok sayıda özellik yer alır. Arka planda video oynatma ve reklamsız video izleme bunlardan sadece bazılarıdır.

   Bu sebeple birçok kişi kurmadan önce ne olduğunu, özelliklerini, güvenilir olup olmadığı gibi birçok soruyu merak eder. Eğer tüm sorularınıza yanıt alırsanız, kullanıp kullanmayacağınıza dair daha net bir karara sahip olabilirsiniz.

   YouTube Vanced Özellikleri Nelerdir?

   YouTube Vanced sürümünü normal versiyondan ayıran, kullanıcılara sunduğu özelliklerdir. Zira program şu gibi seçeneklere sahiptir;

   1. Oynatma hızını ve çözünürlüğü değiştirme
   2. Video izlerken dokunmatik hareketler ile parlaklık ve ses düzeylerini dokunmatik değiştirme
   3. Videolarda pencere stilini ayarlama
   4. Dokunarak yakınlaştırma
   5. Reklamları engelleme
   6. Geri planda video oynatma
   7. HDR ve VP9 video oynatmak için zorlama
   8. Yansıtma açma-kapama

   Vanced buradan hareketle YouTube’u daha farklı şekilde kullanmanıza yardım eder. Bununla beraber yalnızca Android cihazlar için geçerlidir. IOS işletim sistemine sahip olan kişiler tarafından kullanılamamaktadır.

   YouTube Vanced Nasıl Kullanılır?

   YouTube Vanced aplikasyonunu kullandıktan sonra kullanımı oldukça kolaydır. Zira sadece videoları açarak izlemeniz gerekir. Bu bakımdan YouTube mobil kullanımından farklı değildir. Yalnızca ona ek özellikler sunar.

   YouTube Vanced Özelliği Güvenli Mi?

   YouTube Vanced belirttiğimiz üzere modlu bir uygulamadır. Dolayısıyla platformun kendisi tarafından sunulmaz. Dolayısıyla YouTube Vanced güvenli mi sorusuna olumlu yanıt verilemez. Bilgilerinizin üçüncü kişilere aktarılması ihtimali söz konusudur.

   Bu sebeple uygulamayı indirip kurmadan önce bunu değerlendirmeniz gerekir. Herhangi bir durumda kendi isteğinizle kurmanız sebebiyle sorumluluk size aittir.

   YouTube Vanced Nasıl İndirilir?

   YouTube Vanced Google Play Store üzerinde bulunmamaktadır. Bu sebeple indirmeniz için internet üzerinden APK dosyasını bulmanız gerekir. APK dosyası ve diğer detaylar için Youtube vanced indir sayfasını inceleyebilirsiniz.

   Bundan sonra tek yapmanız gereken YouTube Vanced kurulumunu tamamlamaktır. Tüm bu işlemleri tamamlamanızın ardından tek yapmanız gereken giriş yapmaktır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.