Güncel Teknoloji Haberleri

   Katar lojistik hizmetleri, CMR sigortası dahilinde gerçekleştirilen yük taşımacılığı Saygınlar Lojistik tarafından müşteri memnuniyeti odaklı sağlanmaktadır.
   İzmir merkezli Nora Psikoloji, online psikolog desteği ve depresyon, kaygı bozuklukları, ilişki sorunları, öfke yönetimi, stresle başa çıkma gibi birçok...
   Türk Telekom numara değiştirme hizmeti, abonelerine mevcut cep telefonu numaralarını basit birkaç adımda değiştirme imkanı sunar.
   Tekerlekli sandalye tarihçesi incelendiğinde farklı kullanım amaçları olsa bile 1500lü yıllara uzandığı görülebilir.
   Kırıcı çeşitleri, sektörün ihtiyaçlarına göre, farklı işleyiş mekanizmalarına sahip kırma makinelerine duyulan ihtiyaçlar sonucunda ortaya çıkmıştır.
   Youtube reklam verme, iki temel şekilde gerçekleştirilebilir: video reklamları ve display reklamları.
   Takipçi satın alma işlemleri online sitelerden yapıldığı için bu süreçte güvenilir bir firma ile çalışmak son derece önemlidir.
   Arama motoru optimizasyonu, arama motorlarından bir web sayfası ya da sitesinin trafik kalitesini ve miktarını iyileştirmeye yardımcı olan bir süreçtir.
   Teknolojinin sunduğu avantajlar sayesinde günümüzde saç dökülmesi için çeşitli tedavi yöntemleri denenmektedir.
   Antivirüs yazılımı seçerken, en önemli faktörler genel olarak; yazılımın ne kadar güçlü koruma sağladığı ve yazılımın bilgisayarınızın performansını nasıl etkilediğidir.
   Farklı ülkelerden milyonlarca kişi, en sevdikleri oyunları takip listesine alarak en son güncellemeleri de anlık olarak takip etmektedir.
   Flama bayrak elde tutulabilecek boyutta ya da yer de sabit durabilecek şekilde üretilen bir bayrak türüdür.
   Oyunları Türkiye’de de büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan IGG, depremin hemen ardından bölgeye yardım için harekete geçti.
   OEM yedek parça ne demek? Satış sonrası parçalar ve OEM (Original Equipment Manufacturer) parçalar arasında ne fark var?
   Model ve kullanım alanı gibi özellikleri değerlendirdiğinizde, tekerlekli sandalye alırken dikkat edilmesi gereken bazı ufak detaylar büyük önem taşıyabiliyor.
   Mutfak mikseri alırken doğru bir seçim yapmak, ihtiyacınız olan özellikleri ve fiyat aralığınızı karşılayan bir modeli bulmak için bazı faktörlere...
   Isuzu otobüsler, farklı yolcu taşıma kapasitelerine sahip olabilir ve genel olarak toplu taşıma amacıyla kullanılmaktadır.
   Sosyal medya platformları için özel olarak hazırlanan hizmetlerin sunulduğu otomatik sistemler, SMM panel olarak adlandırılmaktadır.
   SSD'ler (solid state drive - katı hal sürücüsü) HDD’lerden daha hızlı okuma ve yazma becerilerine sahip olduğu için kullanıcılar tarafından...
   Asansör tamirinde değiştirilmesi gereken parçanın orijinali ile değiştirilmesi çok önemlidir.
   Türkiye’de son yıllarda adından sıkça söz ettiren gelişmiş emlak arama motoru Flatfy’de oldukça garip bir iş fırsatı bulunuyor.
   Otonom robotlar, 3D yazıcılar, siber güvenlik, AR/VR, kripto paralar, simülasyonlar, sistem entegrasyonları, dijital pazarlama, big data dijital dönüşümün temellerini oluşturmaktadır.
   SAP, işletmelerin rekabette avantajlı duruma gelmesi, sektörde söz sahibi olabilecek bir konuma erişmesi için etkili bir araçtır.
   Büyük küçük fark etmeksizin tüm işletmeler için özel bir zorunluluk haline gelen Excel eğitim sistemi ve Power Bi kursu hakkında...
   Uzay mekiği, 1980’li yıllardan itibaren hayatımıza giren, uzaya gidip döndükten sonra tekrar kullanım şansı bulunan özel bir uzay aracıdır.
   Google Chrome, hem Windows bilgisayarınızda hem de Android ve iOS cihazlarınızda senkronize olarak çalışabilen, hızlı ve güvenli bir internet tarayıcısıdır.
   World of Warcraft dünya çapında 12 milyondan fazla oyuncusu ile en popüler MMORPG oyunu olarak Guiness Rekorlar Kitabı'na giren bir...
   Özellikle yurt dışı seyahatlerinde ihtiyacınız olabilecek ve seyahatinizi çok daha kolay ve anlamlı hale getirecek uygulamaları yurt dışına çıkmadan önce...
   Bir internet sitesinin SEO stratejisinin iyi olması, sitenizde nitelik ve niceliği yüksek bir kitle oluşturmak ve sürekli trafik sağlamak için...
   Müşterilerin sizinle daha etkili bir şekilde iletişim içerisinde olması açısından Google reklam verme son derece önem arz eden konulardan biri...