Güncel Teknoloji Haberleri

   Güncel teknolojik gelişmeleri ve makaleleri inceleyebileceğiniz teknoloji haberleri kategorisi.

   Isuzu otobüsler, farklı yolcu taşıma kapasitelerine sahip olabilir ve genel olarak toplu taşıma amacıyla kullanılmaktadır.
   Sosyal medya platformları için özel olarak hazırlanan hizmetlerin sunulduğu otomatik sistemler, SMM panel olarak adlandırılmaktadır.
   SSD'ler (solid state drive - katı hal sürücüsü) HDD’lerden daha hızlı okuma ve yazma becerilerine sahip olduğu için kullanıcılar tarafından...
   Asansör tamirinde değiştirilmesi gereken parçanın orijinali ile değiştirilmesi çok önemlidir.
   Türkiye’de son yıllarda adından sıkça söz ettiren gelişmiş emlak arama motoru Flatfy’de oldukça garip bir iş fırsatı bulunuyor.
   Otonom robotlar, 3D yazıcılar, siber güvenlik, AR/VR, kripto paralar, simülasyonlar, sistem entegrasyonları, dijital pazarlama, big data dijital dönüşümün temellerini oluşturmaktadır.
   SAP, işletmelerin rekabette avantajlı duruma gelmesi, sektörde söz sahibi olabilecek bir konuma erişmesi için etkili bir araçtır.
   Büyük küçük fark etmeksizin tüm işletmeler için özel bir zorunluluk haline gelen Excel eğitim sistemi ve Power Bi kursu hakkında...
   Uzay mekiği, 1980’li yıllardan itibaren hayatımıza giren, uzaya gidip döndükten sonra tekrar kullanım şansı bulunan özel bir uzay aracıdır.
   Google Chrome, hem Windows bilgisayarınızda hem de Android ve iOS cihazlarınızda senkronize olarak çalışabilen, hızlı ve güvenli bir internet tarayıcısıdır.
   World of Warcraft dünya çapında 12 milyondan fazla oyuncusu ile en popüler MMORPG oyunu olarak Guiness Rekorlar Kitabı'na giren bir...
   Özellikle yurt dışı seyahatlerinde ihtiyacınız olabilecek ve seyahatinizi çok daha kolay ve anlamlı hale getirecek uygulamaları yurt dışına çıkmadan önce...
   Bir internet sitesinin SEO stratejisinin iyi olması, sitenizde nitelik ve niceliği yüksek bir kitle oluşturmak ve sürekli trafik sağlamak için...
   Müşterilerin sizinle daha etkili bir şekilde iletişim içerisinde olması açısından Google reklam verme son derece önem arz eden konulardan biri...
   Son operatör geçişinden sonra insanların bedava internet paketleri, konuşma süresi, SMS gibi ihtiyaçları önemli ölçüde arttı.
   Tüm oyuncuları şimdiden heyecanlandıran Apex Legends 15. Sezon 1 Kasım Salı 2022 tarihinde Türkiye saatiyle 20:00’da erişime açılmış olacak.
   Needion online alışveriş sitesinde alışveriş yaparken, ihtiyacınız olabilecek her türden ürünü bulabilmeniz mümkün.
   Sosyal medyayı aktif olarak kullanmanıza rağmen hesabınız popüler olmuyorsa birçok hesabın yaptığı gibi takipçi satın alabilirsiniz.
   Yemeklerin vazgeçilmez lezzeti ev yapımı salçalar evlerimizdeki mutfakların en doğal ürünlerinden biridir.
   İşletmeler için SEO neden yapılmalıdır ve nasıl yapılmalıdır gibi soruları içeren içeriğimizde SEO fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.
   Paylaşımlı hosting seçeneğinde kaynakların yeterli olmadığı durumlarda, VPS sunucular kullanıcılar için kurtarıcı bir seçenek olabilir.
   Dijital pazarlama eğitimi bazı ülkelerde üniversitelerde lisans eğitimi kapsamında verilirken; ülkemizde ise ilişkili olduğu fakültelerde müfredata dahil edilmiştir.
   Bitcoin (BTC)’in ortaya çıkışı, 2008 yılının Ekim ayında, Satoshi Nakamoto tarafından bir grupla paylaşılan whitepaper’a dayanmaktadır.
   ODTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu olan Şeyhmus Furkan Akçadağ, aile şirketi olan Akçadağ Grup’ta Yönetim Kurulu Başkanıdır.
   Google reklamcılığının yaygınlaşması ile internet üzerinden gerçekleştirilen alışverişler de hiç olmadığı kadar artmış durumda.
   Aşırı ısınan bilgisayarlarda yapılan işlemlerde yavaşlama ve zamanla donanımlarında teknik sorunlar meydana gelebilir.
   Liposuction günümüzde en başarılı zayıflatma tekniği olarak kabul gören yöntemlerden biridir.
   Amazon büyük bir pazar yeri ve Amazonda satış yapmak isteyen satıcılar bu pazar yerinde ürünlerini küresel çapta satışa sunabiliyor.
   İstanbul içerisinde her biri farklı ve değişik türde olan karavan kamp alanları bulmak mümkündür.
   Monster Notebook’un sunduğu çözümleri genel hatlarıyla tanımak, ihtiyaç duyduğunuz dizüstü bilgisayarı edinme sürecinde sizin de en doğru modele yönelmenizi sağlayabilir.