Yeni Playstation 4 Geliyor

   Teknoloji devi Sony, yeni Playstation 4 ürününün satışa çıkacağını açıkladı. Eski tasarımlarına göre daha ince ve hafif bir yapısı bulunan ürünün, en az 500 GB bir saklama alanı ile sunulacağı belirtildi.

   Yeni Playstation 4 Geliyor

   Sony yetkilileri tarafından geliştirilen yeni Playstation 4, kullanıcılarının daha fazla oyun ya da uygulamaya hâkim olabilmeleri adına 500 GB HDD özellikli hali ile satışa sunuluyor. Ürün ile ilgili bu açıklamaların yanı sıra ilk olarak Japonya, devamında ise Avrupa ve Kuzey Amerika’da satışların başlanacağı söylendi. Geliştirilen yeni ürün ince ve hafif olmasının yanında, konsollarında da ciddi tasarım farklılıklarına gidilmiş. Konsolların arka ve ön kısımları, kişilerin kullanış açısına göre tasarlanmış durumda. PS4 ürünlerinin genelinde bulunan köşeli kısımlar, bu üründe tamamen ortadan kaldırılıyor. Bunun yerine daha bombeli ve estetik yapısı ile karşımıza çıkıyor.

   Ne gibi özellikler geliyor?

   İlk olarak görüntü parlaklığından bahsedilmesi gerekiyor. Üründe HDR uyumlu bir monitörü olan kişilerin kullanabileceği özellik yer alıyor. Bu özellik sayesinde de normal hayatımızda karşımıza çıkan ve fark ettiğimiz renklerin tamamı ile aynısını görebileceğiz. Canlı ve bir o kadar da gerçekçi efektleri, bu eklenti sayesinde adeta yaşayacak gibi duruyoruz. Ürün 500 GB saklama alanı ve 1TB’lık yeni modeli ile sizlerle olacak. Birçok kullanıcının merak ettiği ise işlemci modelidir. Yeni Playstation 4 ile birlikte tek çip özellikte fakat çok özel bir işlemci bulunmaktadır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.