Yeni Olympus PEN E-PL9 Kamera Duyuruldu

   Olympus sıradaki kamerası PEN E-PL9 modelini duyurdu.

   Yeni Olympus PEN E-PL9 Kamera Duyuruldu

   Olympus akıllı telefonların geleneksel kamera sektörünü geride bıraktığını biliyor fakat aynı zamanda sosyal medyanın da farkında. Günümüzde gençler fotoğrafçılık bilgisi olmadan da kaliteli fotoğraflar çekmek isterken, Olympus PEN E-PL9 ise buna hitap ediyor.

   Olympus PEN E-PL9 çıkış tarihi

   Olympus PEN E-PL9 ile fotoğraf çekmek son derece basit olurken, cihaz ‘selfie nesli’ için üretildi ve fotoğrafçılık becerilerini geliştirmek isteyen potansiyel alıcıların da ilgisini çekecek.

   Olympus PEN E-PL9, son derece şık gözükürken aynı zamanda hem küçük, hem de hafif yapıda. Gövdesi 332g ağırlığında olan fotoğraf makinesi, kendi içinde filtrelere sahip ve bu sayede sosyal medya kullanıcılarına istediğini vermeyi başarıyor.

   İstediğiniz zaman aktarım imkanı

   Dokunmatik ekranla gelen cihaz her an internete ve Bluetooth’a bağlı olurken, fotoğrafları akıllı telefona, e-posta adresinize ya da bilgisayarınıza kısa sürede aktarabilirsiniz. Ayrıca çoklu pozlama, HDR, panorama gibi modlar da bulunuyor.

   Olympus PEN E-PL9 resmen duyurulurken, kameranın gövdesi 580 Euro olarak satılacak. M.Zuiko Digital ED 14-42mm f/3.5-5.6 EZ Pancake lensle birlikte ise 650 Dolara satılıyor. Cihaz Mart ayının ortalarında mağazalarda yerini alacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.