Yeni iPhone 7 Kırıldı!

   Apple tarafından piyasaya sürülmesi üzerinden çok az bir süre geçse de iPhone 7 kırıldı.

   Yeni iPhone 7 Kırıldı!

   iPhone modellerde Jailbreak işleminin iPhone 7 ‘de de uygulanıp uygulanmayacağı merak edilirken, çok kısa süre içerisinde bu konuda gerekli bilgiler de geldi. Öyle ki Reddit üzerinden yapılan paylaşımlarda iPhone 7 için kırma işlemlerinin yapıldığı ve sorunsuz bir şekilde sistemin kırılabildiği ifade edildi. Üstelik paylaşılan bilgiler kısa sürede o kadar çok ilgi gördü ki pek çok kişi bu işlemlerin nasıl yapıldığını öğrenmek için detayları sorguladı.

   Cihazın sunulmasının ardından 24 saat geçmeden kırılma işleminin yapılması da bu konuda hem kişilerin ne kadar başarılı olduğunu hem de cihazların kırılmasının ne kadar kolay olduğunu gösterdi.

   Her yeni modelde gündeme geliyor!

   Jailbreak konusunda çıkartılan her yeni modelde büyük bir beklenti oluşurken, bugüne kadar hep kısa süre içerisinde Jailbreak konusunda işlemler başarılı bir şekilde tamamlanabildi. iPhone 7 modeli ile birlikte bu konuda değişiklikler beklense de gelen son bilgilerde Jailbreak konusunda iPhone 7’de de farklı bir durumun olmadığı ortaya çıktı.

   Jailbreak ile birlikte cihaz farklı işlemlerin yapılmasına açık hale gelirken, güvenlik konusunda da savunmasız hale geliyor. Bu açıdan kişilerin dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle teknik bilgisi olmayan kişilerin Jailbreak noktasında dikkatli olması gerekiyor. Jailbreak için yapılan açıklamalarda iPhone 7 için işlemlerin yapılabilir olsa da bu konuda işlemlerin zor olduğu ve kolay bir şekilde herkesin yapabileceği şekle gelmesi adına gerekli işlemlerin yapılmaya çalışılıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.