Yeni efekt uygulaması Prisma’nın beta sürümü yayınlandı

   Selfie ve fotoğraf çekmek isteyenler için yeni bir uygulama geliştirildi. Fakat şu anlık iOS’ta tam Android’te ise beta sürümü mevcut.

   Yeni efekt uygulaması Prisma’nın beta sürümü yayınlandı

   Fotoğraflarınıza efektler ekleyebilmek için bir yeni uygulama daha geliştirildi

   Önceleri Momentcam ve Retrica gibi uygulamalarla resimlere havalı efektler uygulayabiliyordunuz. Şimdi ise size sunacağımız olan uygulamanın adı Prisma. Henüz Android için sadece beta sürümü yayınlanan uygulamayı isteyen kullanıcılar Apk olarak internetten indirebilirler. Yakında ise Google Play Store’da yer alması bekleniyor. Şu anda çok beğenilen uygulamanın mağazada yer aldığında popüler olacağı tahmin ediliyor. Beta sürümünün şimdiden çok beğenildiği ve indirildiği ifade ediliyor. Mobil yazılım geliştirmek artık günümüzde beğenildiği taktirde iyi bir gelir sağlamakta. Özellikle son yıllarda artan selfie merakı nedeniyle oluşturulan uygulamalar daha çok ilgi görüyor.

   Prisma şu anda iOS kullanıcıları tarafından eksiksiz olarak kullanılabiliyor. Android için ise henüz beta sürümü yayınlanmış bulunuyor. Beta sürümünü indirip denemiş bulunduk ve şu an için hazır olmadığı görülüyor. Beta sürümü olduğu için maalesef yapabilecekleriniz kısıtlı. Hatta şu anlık uygulama size saçma veya işe yaramaz dahi gelebilir. Bu yüzden mağazada yayınlandıktan sonra indirirseniz sizler için daha iyi olacaktır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.