Yeni Asus ROG Bilgisayarı Oyuncular İçin Biçilmiş Kaftan

   Intel 8. nesil 6 çekirdekli işlemci kullanan Asus ROG göz dolduruyor.

   Yeni Asus ROG Bilgisayarı Oyuncular İçin Biçilmiş Kaftan

   Las Vegas’taki CES fuarında bir diğer Asus oyun bilgisayarı tanıtılırken, masaüstü PC tutkunlarını mutlu edeceğine eminiz. ROG Strix GL12 adlı model üstün oyun performansı sunmayı hedeflerken, içinde Intel’in son nesil 6 çekirdekli işlemcileri var. Ayrıca i5 ya da i7 seçimi de kullanıcılara bırakılıyor.

   Asus’tan oyunculara özel bilgisayar

   Yeni Asus ROG serisinde Nvidia’nın güçlü GeForce GTX 1080 ekran kartı kullanılırken, aynı zamanda 8GB DDR4 RAM ile geliyor. 512GB PCIe SSD seçeneğinin yanı sıra, sabit diski de 2TB’a kadar arttırmak mümkün.

   Firma tarafından kasanın tasarımı ‘sıra dışı’ ve ‘sert’ şeklinde tanımlanırken, gerçekten de öyle gözüküyor ve üzerinde oldukça çalışılmış. Ayrıca ROG Strix GL12’de şeffaf bir yan panel mevcut ve Aura Sync ile ışıklandırmayı değiştirebiliyorsunuz. Toplamda ise 16 milyonun üstünde renk seçeneği sunuyor.

   Asus ROG Strix GL12, önümüzdeki Nisan ayında resmi olarak satışa çıkacak fakat henüz fiyatlandırma yapılmadı. Ülkemize de ilerleyen dönemlerde gireceğini düşündüğümüz bu oyun bilgisayarı muhtemelen epey tutacaktır.

   Asus, aynı zamanda CES 2018’de klavye gibi aksesuarlar ve yeni üçlü monitörlerini de tanıttı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.