XPS 13 ile Dell Çok Daha Güçlü ve İddialı

   Dell XPS 13 adı verilen yeni modelin tanıtımı Dell tarafından resmen gerçekleştirildi.

   XPS 13 ile Dell Çok Daha Güçlü ve İddialı

   Amerika’da yaptığı üretimler ile dünya genelinde ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başaran Dell, yeni modeliyle de iddialı bir giriş yapmayı başardı. 2016’nın son aylarında yapılan bu tanıtım ile birlikte yılı iyi bir şekilde geçirmek isteyen Dell, XPS 13 modeline bu konuda oldukça güveniyor.

   Daha önce piyasaya girmişti!

   Dell tarafından daha önce piyasaya Dell XPS 13 sunulmuş olsa da modelin yenilenen versiyonu ile birlikte daha güçlü donanımlar ile birlikte cihaz yeniden raflarda yer alacak. bu bakımdan yapılan tanıtım özelikle önceki modele sahip kişiler tarafından büyük bir ilgi çekti.

   Yapılan açıklamalarda Dell XPS 13 donanımlarında yaşanan artışın önceki modellere göre çok daha başarılı bir performansın sunulacağı açıklanırken, kadınlara yönelik de özel bir renk tercih edilmiş durumda.

   Rose Gold geliyor!

   Dell XPS 13 için Dell yeni bir rengi daha renk seçeneklerine eklerken Rose Gold olarak adlandırılan bu yeni renk kişiler için önemli bir seçenek yaratıyor.

   Notebookta neler var?

   Dell XPS 13 için yapılan tanıtımlarda teknik özellikler hakkında da bilgiler paylaşılırken, yeni telefonda Intel’in 7. Nesil işlemcileri kullanılmış durumda. Kişiler için seçenek sunmayı hiçbir durumda ihmal etmeyen Dell, kişilerin işlemci konusunda i5 ve i7 arasından tercih yapmasını sağlıyor. Bu bakımdan bütçeye uygun bir seçim yapmak mümkün. Seçenekler RAM ve depolama konusunda da sunulmuş duruma. Buna göre kişilerin 4GB, 8GB ya da 16GB RAM ile 128GB, 256GB, 512GB ya da 1TB depolama alanları arasından seçim yapabilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.