Xiaomi’nin yeni elektrikli aracının tanıtımı için gün sayıyor!

   Çinli dev şirket Xiaomi son zamanlarda tanıttığı ürünlerle dikkat çekmeye devam ederken Çinli dev şirketin elektrikli aracını tanıtmak için gün saydığı ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

   Xiaomi’nin yeni elektrikli aracının tanıtımı için gün sayıyor!

   Çinli dev şirketi, elektrikli aracını tanıtmak için gün sayıyor…

   Ürettiği uygun fiyatlı ve yüksek donanımlı akıllı telefonlarla kullanıcılar tarafından çok sevilen ertesinde diğer kaliteli teknolojik ürünlerle kullanıcıların büyük beğenisini kazanmıştı. Genelde çok uygun fiyatlı ve kaliteli akıllı telefonlarıyla birlikte drone ve çevre ürünleriyle karşımıza çıkan Xiaomi bu sefer farklı bir ürünle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Eğer Xiaomi tarafından gelen haberler doğruysa Xiaomi çok yakında yeni bir elektrikli araç tanıtacak.

   Çinli dev şirket olan Xiaomi bilindiği gibi kısa bir süre önce QiCycle isimli bir elektrikli bisikletini tanıtmış ve Xiaomi’nin yeni elektrikli bisikletinin ardından Xiaomi’nin yeni elektrikli aracının duyuru görseli sızdırıldı. Sızdırılan bu görselde araç duyurusunun yapılacağı haricinde herhangi bir ayrıntıya yer verilmiyor. Görselin arka planında ise araca ait olduğu düşünülen lastik izlerine yer veriliyor. Bu izlere bakıldığında ise bu yeni duyurunun elektrikli bisiklet haricinde daha büyük bir araca belki de bir otomobile ait olacağı düşünülüyor.

   Xiaomi’nin bu duyurusunun gerçek olup olmadığı bilinmiyor ancak sızdırılan bu görselde tanıtımın yapılacağı tarihin 12 Aralık olacağı görülüyor. Bakalım Xiaomi 12 Aralık tarihinde böyle bir tanıtım yapıp yapmayacağını göreceğiz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.