Xiaomi Wemax One Lazer Projeksiyon Cihazı Duyuruldu

   ALPD 3.0 teknolojisini kullanan Xiaomi Wemax One, 7000 ANSI lümen parlak değerinde ve 25.000 saat çalışma kapasitesinde performans sunuyor.

   Xiaomi Wemax One Lazer Projeksiyon Cihazı Duyuruldu

   Çinin en önemli teknoloji markalarından bir tanesi haline gelen Xiaomi, ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor. Bu kez yeni nesil lazer projeksiyon modeline imza atan firma, projeksiyon sektöründeki yerini sağlamlaştıracak. Zira daha önce satışa sunulan Mi Laser Projector güçlü bir üründü. Fakat Xiaomi Wemax One adıyla duyurulan yeni model, çok daha fazlasını sunuyor.

   50 cm mesafede 150 inçlik seyir keyfi

   Xiaomi Wemax One özellikleri son derece üst seviyede seyrediyor. Buna göre model, sadece 50 cm mesafede tam 150 inç büyüklüğünde görüntüler verebilecek. Üstelik kısa mesafeden olmasına rağmen çözünürlük değeri 1920 x 108 piksele ulaşabiliyor. Yani küçük odalarda Full HD izleme olanağından yararlanabilirsiniz.

   ALPD 3.0 teknolojisini kullanan projeksiyon, 7000 ANSI lümen parlak değerinde ve 25.000 saat çalışma kapasitesinde performans sunuyor. Bunun yanında üst seviye ses sistemi desteğinin varlığı, üründen alınan hazzı adeta doruk noktasına ulaştırıyor. Gücünü 4 adet Cortex – A53 çekirdekli ARM mimarili işlemciden alan ürün, 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanı, Bluetooth, WiFi ve HDR desteği gibi özelliklere de sahip.

   Xiaomi Wemax One fiyatı

   Paylaşılan bilgilere göre Xiaomi Wemax One’ı satın alan ilk müşteriler oldukça şanslı. Zira firma, ilk 40 müşteriye ürünü 1929 dolar karşılığında satacak. Sonraki satışlarda ise fiyat 2200 dolar olarak belirlendi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.