Xiaomi Türkiye’de Mağaza Açılabilir!

   Xiaomi son dönemlerde Türkiye pazarında da yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarırken gelen son bilgilerde yeni bir mağazanın açılabileceği açıklandı.

   Xiaomi Türkiye’de Mağaza Açılabilir!

   Şu anda internet üzerinden satın alınabilir durumda olan Xiaomi marka telefonlar Türkiye’deki pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Gösterilen bu ilgi ile birlikte yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran marka bu durumu daha da iyi değiştirebilmek ve kullanıcılara direk ulaşabilmek adına Türkiye’de mağaza açmayı planlıyor.

   2017’de mağaza açılabilir

   Konu ile ilgili gündeme gelen bilgilerde kaynaklar oldukça güçlü olurken markanın bu konuda pek çok çalışmaya şimdiden başladığı belirtildi. Bu bakımdan şartların sağlanması ile birlikte Xiaomi’nin Türkiye’de kendi mağazası üzerinden kullanıcılara hizmet vermesi mümkün olacak.

   2020 hedefi tutacak mı?

   Başlangıçta Çin’de yaptığı üretimler ile genel olarak ilgi gören ve ardından etkili modelleri ile birlikte dünya genelinde popüler bir duruma gelen Xiaomi yaşanan bu gelişmelerin ardından dünya geneline yayılma kararı aldı. Bu doğrultuda pek çok önemli merkezde yeni mağaza açarak kullanıcılara ulaşmayı hedefleyen Xiaomi için yeni mağaza açılacak yerlerden birisi de Türkiye olacak.

   Marka tarafından sektör ile ilgili hedefler hakkında detaylara ulaşmak mümkün olurken 2020 yılına kadar dünya genelinde bin mağazanın açılmasının planlandığı öğrenildi. Kalan dört yıllık süre içerisinde ciddi bir şekilde mağazalaşma sürecine girecek olan Xiaomi bu hedefte başarıya ulaşması halinde dünyanın en büyük telefon üreticilerinden birisi olmaya da aday olacak.

   Mobil sektörde şu anda her ne kadar Samsung ve Apple gibi markaların ağırlığı hissedilse de Xiaomi modelleri ile zirveye oynayabilecek potansiyelde.

    

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.