Xiaomi Mi Box S Özellikleri ve Fiyatı

   Teknik özellikleri ile göz dolduran, 4K çözünürlük ve 60 FPS oynatma desteğine sahip olan Xiaomi Mi Box S, 60 dolar etiket fiyatına sahip.

   Xiaomi Mi Box S Özellikleri ve Fiyatı

   Çinin yükselen yıldızlarından Xiaomi, geliştirdiği ürünleriyle birlikte beğeni toplamaya devam ediyor. Sadece akıllı telefon ve bilgisayar gibi ürünler ile sınırlı kalmayan dev şirket, ev elektroniği, aksesuar ve aydınlatma gibi pek çok farklı noktada hizmet sunuyor. Bu duruma örnek teşkil eden Xiaomi Mi Box S, özellikle multimedya içerikler ile yakından ilgilenenleri kendisine çekmeyi başarıyor.

   Xiaomi Mi Box S özellikleri

   Resmi olarak satışa sunulan Xiaomi Mi Box S bünyesinde 4 adet Cortex – A53 çekirdekli işlemci ve 2 GB RAM bulunuyor. Bunların yanında 8 GB dahili depolama alanı, çift bant WiFi, Bluetooth 4.2 desteği ve HDMI 2.0 girişi gibi özelliklere de sahip olan ürün, geniş bağlantı desteği oluşturuyor. Bunların arasında USB 2.0 desteği de yer alıyor.

   Akıllı bir deneyim sunan Xiaomi Mi Box S; Netflix, Google Asistan ve Live TV gibi hizmetlere anında ulaşmayı sağlıyor. Özel dizayn edilen cihaz kumandası, tüm bu özelliklerden pratik bir şekilde faydalanmanızı mümkün kılıyor. Kumanda ile Google Asistan’ı devreye alabilir ve diğer cihazları kontrol edebilirsiniz.

   Xiaomi Mi Box S fiyatı

   Android 8.1 işletim sistemi ile birlikte gelen ve Chromecast özelliği ile geniş bağlantı olanağı sunan ürünün fiyatı, tüm teknik özellikler düşünülecek olursa oldukça makul denilebilir. 4K çözünürlük ve 60 FPS oynatma desteğine sahip olan Xiaomi Mi Box S, 60 dolar etiket fiyatına sahip.

   Android TV sistemini kullanan ürün, bu sayede Android’in sunduğu kullanım avantajlarından faydalanmaya imkan tanıyor. Bulut desteğinin var olması ise kablolu cihazlara bağlı kalmanızı önlemiş oluyor. Bulut üzerinden dosyalarınızı oynatabilir, medya içeriklerinizi rahatlıkla televizyonunuzda veya görüntüleme cihazınızda izleyebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.