Xbox Scorpio Gerçek 4K Olacak!

   Microsoft’un yeni oyun konsolu olacak Xbox Scorpio için 4K özelliği ile geleceği iddia edildi.

   Xbox Scorpio Gerçek 4K Olacak!

   Oyun sektöründe son dönemlerde iyi bir atılım gerçekleştiren ve Xbox One versiyonu ile birlikte piyasada daha fazla tutulmaya başlanan Microsoft, Xbox Scorpio versiyonu ile birlikte zaferini pekiştirmek istiyor. Bu konuda özelikle Xbox One performansı ile ümitlenen Microsoft, yeni oyun konsolunda çok daha üstün özelliklere yer vererek piyasadaki en iddialı modeli de üretmeye çalışıyor.

   4K desteği olacak

   Microsoft Xbox Scorpio için gelen bilgilerde yeni oyun konsolunda 4K’nın oynatılacağı ifade edilirken, bu özellik ile birlikte oyunlar çok daha canlı ve gerçekçi olacak. Üstelik yapılan açıklamalarda 4K özelliğinin doğal olacağı belirtildi.

   Açıklamalar resmi ağızlardan

   Microsoft Xbox Scorpio için yapılan açıklamalar resmen yapılırken, açıklamaları yapan kişi Microsoft Studios genel menajeri Shannon Loftis oldu. Loftis tarafından yapılan açıklamalarda Microsoft Xbox Scorpio için bugüne kadar dile getirilmeyen bir özellik paylaşılırken, 4K’nın kesin olarak Microsoft Xbox Scorpio ile birlikte geleceği de böylece öğrenilmiş oldu.

   2017’de satılacak!

   Microsoft Xbox Scorpio için elde edilen diğer bilgilerde ise yeni oyun konsolunun 2017 itibari ile satışa çıkarılacağı öğrenildi. Bu bakımdan 2016 yılı için Microsoft Xbox Scorpio beklentileri boşa çıkmış durumda. Fakat 2017 ile birlikte kullanılmaya başlanacak Microsoft Xbox Scorpio, özelikle doğal 4K özelliği ile birlikte çok farklı bir deneyim sunacak. Bu konuda hangi oyunların bu özellikte olacağı bilinmese de özel oyunların da üretilmesi bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.