World Of Warcraft WOW Gold Fiyatları ve Satın Alma İşlemleri

   World of Warcraft dünya çapında 12 milyondan fazla oyuncusu ile en popüler MMORPG oyunu olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na giren bir oyundur.

   World Of Warcraft WOW Gold Fiyatları ve Satın Alma İşlemleri

   World of Warcraft, 2004’te piyasaya çıkış yapan World of Warcraft Blizzard Entertaiment’ın geliştirdiği MMORPG oyunudur. World of Warcraft, Blizzard Entertaiment’ın oyun serisinin ve onu konu alan kitaplarda geçen Warcraft evreninde bulunan Azeroth gezegeninde geçmektedir. Warcraft sersinin bir önceki oyunu Warcraft III’de geçen olayların 4 yıl sonrasını konu almaktadır. Oyun 2004’teki çıkışından beri çeşitli genişleme paketleri(DLC) aldı.

   Dünya çapında 12 milyondan fazla oyuncusu ile en popüler MMORPG oyunu olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na girmesindeki en büyük etkenlerden biri oyunun sürekli güncelleme ve genişleme paketleri alması olarak gösterebiliriz. World of Warcraft firmaya çıkışından günümüze kadar 9,23 milyar $ kazandırarak, oyun dünyasında tüm zamanların en çok para kazandıran oyunları arasına girmeyi sağlamıştır. World of Warcraft, 2008 yılından beri MMORPG pazarının %62 sine hakim.

   MMORPG oyunlarına günümüzde ilginin azalmasından dolayı World of Warcraft abone sayısı 2015 yılında 5,5 milyona gerilemişti. Bu sayı diğer oyunlar içi devasa rakamlara karşılık gelsede World of Warcraft için bu gerileme, Blizzard’ın 100 milyondan fazla hesap oluşturulduğu açıklamasına bakıldığında World of Warcraft için bu düşüşün önemini anlamak hiçte zor değil.

   Kısaca World of Warcraft Oynayışı

   World of Warcraft’ı oynamak için diğer MMORPG lerde görmeye alışık olduğumuz abonelik-üyelik sistemi bulunmaktadır. Yani World of Warcraft’ı oynamak için oyuna aylık belirli miktarda ödeme yapmak zorundasınız. Bunun yanında tabiki oyunu ücretsiz olarak denemenize imkan sağlayan World of Warcraft’ın çeşitli özelliklerinin devre dışı bırakıldığı World of Warcraft Başlangıç Sürümü’nü ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra diğer MMORPG’lerde ki gibi karakterinizi oluşturup, oyundaki görevlerinizi ilerleterek canavarlarla savaşıp tecrübe topladığınız ve seviye atladığınız bir oynayış sunuyor.

   Kısaca World Of Warcraft WOW Gold

   WOW Gold, oyuncuların oyun içi canavarlardan, zindanlardan ve ticaret yaparak elde ettiği oyun içi para birimidir. Oyuncular oyun içi kastığı bu World Of Warcraft WOW Goldları isterse gerçek para ile satabilir, aynı şekilde World Of Warcraft Gold almak isteyen oyuncularda gerçek para ile satın alabilir.

   En Ucuz World Of Warcraft WOW Gold Nereden Alınır ?

   World Of Warcraft oyuncuları eminiz ki En ucuz WOW Gold nereden alınır çok merak ediyordur. Bizde sizler için araştırdık ve araştırmamız sonucu görüyoruz ki en ucuz World Of Warcraft WOW Gold https://www.playsultan.com adresinde bulunuyor.

   En Ucuz World Of Warcraft WOW Gold Nasıl Alınır ?

   https://www.playsultan.com/wow-gold adresinde dilediğiniz serverdeki World Of Warcraft WOW Gold ‘u seçtikten sonra satın alma yerinde oyun içi nickinizi yazarak belirtilen teslimat yerinden anında teslim alabilirsiniz.

   En Ucuz World Of Warcraft WOW Gold Fiyatları

   World Of Warcraft Twisting Nether Horde 50.000 Gold – 38,69 TL

   World Of Warcraft Silvermoon Alliance 50.000 Gold – 38,69 TL

   World Of Warcraft Draenor Horde 50.000 Gold – 37,29 TL

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.