Windows 10’a Messenger Güncellemesi

   Windows 10 işletim sisteminin kullanıldığı cihazlara Facebook Messenger için önemli bir güncelleme geldi. İşte konu ile ilgili detaylar.

   Windows 10’a Messenger Güncellemesi

   Facebook Messenger’ın kullanım alanları giderek artarken Windows 10 işletim sistemine yönelik yapılan yeni güncelleme telefonlarda Facebook Messenger kullanımını çok daha iyi bir hale getirdi. Konuyla ilgili yapılan resmî açıklamalarda güncellemenin detayları paylaşılırken artık Windows 10 işletim sistemlerinde kullanılacak Facebook Messenger uygulamasının görüntülü konuşma destekleyebilecek.

   Görüntülü konuşma geldi

   Facebook tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulan yeni versiyon kullanıcıların pek çok konuda büyük bir avantaj yaşamasını sağlayacak. Yapılan resmî açıklamalar ile resmen duyurulan bu gelişme aynı zamanda sektördeki diğer rakipler için de önemli bir gözdağı veriyor. Zira dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesi Facebook Messenger olurken dünya genelinde yine milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Windows 10’un Facebook Messenger ile bir araya gelmesi ve aynı zamanda görüntülü konuşmanın desteklenmesi piyasadaki pek çok uygulamanın kullanım oranlarını düşürebilecek durumda.

   Diğer uygulamalar zorda!

   Bu açıdan önümüzdeki günlerde yapılacak yeni güncellemeyle birlikte kullanılacak Facebook Messenger daha aktif bir şekilde kullanabilecek. Üstelik sadece yazışma için değil görüntülü konuşma için de uygulamanın büyük bir kolaylık sağlayacak olması bu anlamda kullanıcılara önemli bir seçenek sunacak. Böylece pek çok işlem sadece Facebook Messenger ile yapılmasına sağlayacak. Bu bakımdan güncelleme sonrasında en çok uygulamanın kullanım oranlarında ciddi bir düşüş yaşanması bekleniyor ve bu da Facebook Messenger en güçlü hamlesinin yanı sıra rakiplerinin sektörde zayıflamasına yol açacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.