Windows 10 Mobile Skype SMS Gönderebilecek!

   Windows 10 Mobile için geliştirilen Skype için SMS entegrasyonu kullanıma alındı.

   Windows 10 Mobile Skype SMS Gönderebilecek!

   Anlık mesajlaşma konusunda en iyi alternatiflerden birisi olan Skype, arama ve mesajlaşma konusunda da önemli hizmetler sunarken, Windows 10 Mobile için yeni bir geliştirmenin yapıldığı açıklandı.

   SMS konusunda destek sağlanacak

   Yapılan resmî açıklamalarda Microsoft tarafından Windows 10 Mobile Skype Preview UWP uygulaması için özel bir geliştirme yaptığı belirtilirken, güncelleme ile birlikte artık SMS entegrasyonunun sağlandığı ve SMS konusunda destek sağlanabileceği belirtildi.

   Microsoft tarafından Skype için yapılan gelişmeler uygulamanın daha iyi bir şekilde hizmet vermesini sağlarken, geçtiğimiz günlerde video arama ve SMS konusunda da önemli bir adım atılmıştı. Kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi gören bu güncellemelerin Windows 10 Mobile Anniversary Update güncellemesi sonrasında iptal olması pek çok soru işareti oluştururken, bu konuda Microsoft yeni bir düzenleme ile birlikte yeniden özellikleri aktif hale getirdi.

   Windows 10 Mobile Insider Preview Yapı 14926 sürümü Insider Fast Ring ile birlikte Skype yenilenmiş hail ile kullanıcılara ulaşmayı başarırken, artık SMS entegrasyonu ile birlikte mobilde daha pratik bir kullanım elde edilebilecek. Skype için önemli bir mesai harcayan Microsoft, programın sektörde çok daha iyi bir yer edinebilmesi adına hem masaüstü hem de mobil versiyonlar için çalışmalarını sürdürüyor.

   Bugüne kadar piyasada liderliğe ulaşmayı başaramasa da Skype ile Microsoft önemli bir paya sahip durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.