Will.i.am Yeni Akıllı Saatini Tanıttı!

   Daha önce de bir akıllı saat tanıtmış olan Will.i.am yeni akıllı saatini tanıttı. İşte detaylar!

   Will.i.am Yeni Akıllı Saatini Tanıttı!

   2014 senesinin sonlarına doğru ilk akıllı saatini tanıtmış olan Will.i.am şimdi de yeni modeli Dial ile karşımıza çıktı. İşte dünyaca ünlü starın yeni akıllı saati i.am+ Dial hakkındaki tüm detaylar!

   Dünyanın en başarılı yıldızlarından bir tanesi olan Will.i.am, geçtiğimiz yıllarda bir akıllı saat duyurarak büyük dikkat çekmişti. Teknoloji ile yakından ilgilenen ünlü yıldız şimdi de yepyeni bir akıllı saat ile karşımızda.

   Dial ön siparişe sunuldu!

   İlk akıllı saati i.am+ girişimi altında Puls modeli olan Will.i.am şimdi de Dial modeli ile karşımıza çıktı ve bu model ön siparişe de çıktı. Özel bir ara yüze sahip olan bu akıllı saat SIM kart desteği ile herhangi bir akıllı cep telefonuna bağlanmadan kolayca kullanılabiliyor. Sağlık ve fitness uygulamaları ile desteklenmiş olan bu akıllı saat bunun yanı sıra 7 digital platformu ile yapılan anlaşma sayesinde kotadan düşmeden 20 milyona yakın arşiv kullanımı sunuyor.

   Sesli asistanı bile var!

   Özel bir kulaklık ile birlikte gelen Dial, AneedA sesli asistan aracılığı ile birçok uygulamayı kolay bir şekilde kullanmayı ve internette araştırma yapmayı mümkün hale getiriyor. Üstelik bu asistan kullanıcının alışkanlıklarını öğreniyor ve buna göre hamle yapıyor.

   Bugüne kadar görülen en işlevsel akıllı saatlerden bir tanesi olan Dial’in batarya konusunda neler sunduğunu henüz bilmiyoruz. Saatin çıkış fiyatı ise 600 ile 1200 Pound arasında olacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.