WhatsApp’a Yeni Özellikler

   Sesli ve yazılı mesajlaşma uygulaması WhatsApp Messenger’a yeni özellikler iOS 9 için yayımlanan beta sürümü ile geliyor.

   WhatsApp’a Yeni Özellikler

   Sesli ve yazılı mesajlaşma uygulaması WhatsApp Messenger’a yeni özellikler iOS 9 için yayımlanan beta sürümü ile geliyor. WWDC 15’den sonra WhatsApp’ın iOS 9 Beta sürümü yayımlanmıştı. iOS 9’da bazı uygulamalar güncelleme almaya başladı bile. Aralarında en yenilikçi olan ise WhatsApp.

   Kişiye özel kişiselleştirilebilir bildirim sesi

   WhatsApp’a gelen özelliklerden biri kişiye özel kişiselleştirilebilir bildirim sesi. Bu sayede WhatsApp kullanıcıları istedikleri kişiye özel bildirim sesi atayıp mesaja bakmadan mesajın kimden geldiğini anlayabilir. Bir başka yenilik ise “Tüm mesajları okundu olarak işaretle” özelliği. Bu özellik farklı kişilerden gelen mesajlar için de geçerli olacak. Başka bir özellik de kişiye özel arka plan atama. Yani her farklı kişiye ayrı arka plan atayabileceksiniz. Başka güzel bir özellik ise “Hızlı Yanıt”. Bu özellik ile WhatsApp’ı açmadan gelen mesaj bildirimi üzerinden cevap yazabileceksiniz. (Bir yerden tanıdık geldi ama neyse.) WhatsApp v2.12.5.16 sürümü şimdilik test aşamasında ancak yakın bir zamanda yayımlanacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.