WhatsApp Para Ödülü

   WhatsApp para ödülü 50 bin Dolar. Türk lirası ile 230 bin TL civarında bir ödül araştırmayı seven WhatsApp kullanıcılarına verilecek.

   WhatsApp Para Ödülü

   Facebook bünyesinde bulunan WhatsApp bu defa ödül haberi ile duyuldu. Mesajlaşma denildiği zaman akla ilk gelen platform olan WhatsApp para ödülü dağıtacak. Para ödülünün 50 bin dolar civarında olması bekleniyor.

   WhatsApp para ödülü nedir?

   Daha önceleri sistemine yeni entegre ettiği özellik ile duyulsa da bir ilk gerçekleşti ve WhatsApp ödül programı ile gündeme gelmeyi başardı. Aktif kullanıcı sayısı 1,5 milyarı aşan WhatsApp yanlış bilgiler ve sosyal bilimler ile ilgili önemli bir adım attı. WhatsApp yanlış bilgilendirmelere karşı savaş açarak 50 bin dolarlık ödül ile savaşçı ruhlu kullanıcılarını ödüllendirme kararı aldı.

   Ödülün verilme nedenlerinin başında yanlış bilgilendirmelerin önüne geçmek geliyor. Şirket bu konuda ciddi bir adım atarak WhatsApp ödül programını başlatıyor.

   WhatsApp para ödülü son derece yüksek 50 bin Dolar. Türk lirası ile 230 bin TL civarında bir ödül araştırmayı seven WhatsApp kullanıcılarına verilecek.

   WhatsApp ödül programına nasıl dahil olacağım?

   Programa dâhil olmak için WhatsApp araştırma ekibine mail atmanız gerekiyor. Tüm başvurular bu ekip tarafından değerlendirilecek.

   WhatsApp araştırma ekibi başvuruları titizlikle inceleyecek ve farklı uzmanlar ile de görüşme yapacak. Şirketin dışında çalışma yapan uzmanlar ile istişare edilecek ve buna göre bir karar mekanizması oluşturulacak. WhatsApp’ın ödüllü programına çok sayıda kişinin başvuru yapması bekleniyor. Hangi ülkelerden kişileri kabul edeceği ise henüz net değil. WhatsApp bununla ilgili bir açıklama yapacak.

   WhatsApp para ödülü hakkındaki tüm gelişmeleri sizleri bilgilendirmek için yakından takip ediyor olacağız.

   YORUMLAR
   1. Berna H. Aydıner dedi ki:

    Whatsapp bilgi kirliliği, dezenformasyon, köhneleşmiş, modası geçmiş, üstelik bu paylaşımlara hiç de ilgi duymayan kişileri tacizden kurtarmalı.