Vpn Nasıl Kullanılır? Sosyal Medya Yasağını Aşmanın En Kolay Yolu

   Ülkemizde sosyal medyanın yavaşlatılması veya yasaklanması maalesef çok rastlanan bir durum. Bu sıkıntıdan VPN kullanarak aşılabilir.

   Vpn Nasıl Kullanılır? Sosyal Medya Yasağını Aşmanın En Kolay Yolu

   Ülkemizde sosyal medya ve internet çok etkin bir biçimde kullanılıyor. Sosyal medyanın ve internetin yavaşlatılması veya kapatılması çok rastlanan bir sıkıntı. Ülkemizde çoğu insan bu durumdan şikayetçi. Aynı zamanda internet kullanıcılarının önemli bir bölümü de bu sıkıntının nasıl aşılacağını bilmiyor.

   VPN nedir? VPN nasıl kullanılır?

   VPN kullanarak, sosyal medya ve internet kapatmaları ve engellemeleri rahatlıkla aşılabilir. VPN nedir? VPN nasıl kullanılır? Sorularının cevaplarını haberimizde bulacaksınız.

   VPN kullanarak internet engellemelerini aşmak dünya genelinde oldukça fazla kullanılan bir yöntemdir. Akıllı telefonlarımızda VPN hizmetini kullanmak çok basit. Akıllı telefonunuza Google Play Store’dan HotspotShield VPN indirerek VPN hizmetini rahatlıkla akıllı telefonlarımızda kullanabiliriz. Bu sayede sosyal medya yasaklansa veya yavaşlatılsa bile, sorunsuzca sosyal medyayı kullanabiliriz.

   Bunun yanında bilgisayarlarınızda VPN hizmetini kullanmak için iki alternatif yol var. Bilgisayar ayarlarından VPN ayarları yapılabildiği gibi, HotspotShield VPN veya Psiphon gibi bilgisayarınızda VPN hizmetini oluşturan programları indirerek de VPN hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle sosyal medya ve internette kısıtlamalardan kurtularak dolaşabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.