Ve macOS Sierra Kullanıcılara Sunuldu

   Apple’ın yeni işletim sistemi olan macOS Sierra, kullanıcılara yeni bir güncelleme ile sunuldu. İşte macOS Sierra ile ilgili detaylar.

   Ve macOS Sierra Kullanıcılara Sunuldu

   MacOS Sierra adı verilen yeni işletim sistemi, Apple tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtılırken, yeni işletim sistem için kapsamlı güncelleme ancak yapıldı. Yeni güncelleme ile birlikte bugüne kadarki en başarılı sistem kullanıcılara sunulurken, artık iPad ve iPhone modellerinde görmeye alışkın olduğumuz Siri, macOS Sierra ile birlikte masaüstüne de geliyor. Bu bakımdan macOS Sierra yüklemesi yapan kişiler bu özelliği de kullanabilecek.

   MacOS Sierra’da neler var?

   macOS Sierra ile birlikte kullanıcılara pek çok farklı özellik sunulacak. Bunlar arasında Apple Pay ile ödeme yapma gibi pek çok yenilik içeriyor. Bu bakımdan bundan sonra mac kullanımlarında kişiler oldukça farklı özelliklere sahip bir bilgisayar kullanacak.

   Yeni sistemde yer alan önemli özelliklerden birisi de evrensel pano. Bu özellik ile birlikte kişilerin farklı Apple cihazlarında kopyalanan içeriğin alınması sağlanıyor. Bu bakımdan iPhone’da kopyalanan bir içerik mac üzerinden alınabilecek. Böylece metin transferi konusunda uygulamaya gerek kalmadan evrensel pano üzerinden gerekli transfer yapılabilecek.

   Yeni güncellemede evrensel pano özelliğinde görüldüğü gibi pek çok özellik tablet ve telefonlar ile paylaşılmış durumda. Bu bakımdan artık Apple cihazları arasında çok daha iyi bir uyumun olduğundan söz edebilmek mümkün.

   Apple Watch unutulmadı

   Yeni macOS Sierra ile birlikte Apple Watch üzerinden oturum açmak da mümkün. Bunun için ilk olarak eşleşme yapılması yeterli olacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.