Uncharted Filminden Yeni Ayrıntılar Açıklandı

   Uzun zamandır yapım aşamasında olan Uncharted filmi ne zaman yayına girecek, filmde Nathan Drake rolünde kim oynayacak?

   Uncharted Filminden Yeni Ayrıntılar Açıklandı

   Yönetmen kendine güveniyor

   Shawn Levy, oyunun harika bir ruha sahip olduğunu söylerken, hayal gücüyle aksiyonun bir araya geldiğini ve bunların da film uyarlaması için mükemmel bir fırsat olduğunu dile getirdi. Uncharted filmi aslında doğrudan oyunların uyarlaması olmayacak ve daha zorlu fakat daha yaratıcı bir rota çizilecek. Filmde Nathan Drake karakterinin gençliği canlandırılacak iken serinin köklerine inilecek.

   Aslına bakarsanız, Uncharted filmi uzun süredir yapım aşamasında ve ilk olarak 2009 yılında duyurulmuştu. Yıllar içinde de Mark Wahlberg, Robert De Niro, Joe Pesci, Amy Adams ve Scarlett Johansson gibi önemli oyuncuların ismi geçmişti.

   Yapımcı ekiple arada soğukluk vardı

   Diğer yandan filmle ilgili önemli tartışmalar da var. Senaryo tamamlandıktan sonra, oyunun yapımcı firması Naughty Dog’dan Neil Druckmann, senarist Carnahan’ın senaryosundan memnun kaldığına dair iddiaları reddetmişti. Druckmann, Naughty Dog olarak senaryoyu görmediklerini söylerken, Carnahan için de ‘Bizim desteğimizi alıyormuş gibi konuşmayı durdurmalı’ diye söz etmişti.

   Film hazırlıkları sürerken, diğer yandan yeni Uncharted oyunu The Lost Legacy de 22 Ağustos tarihinde PlayStation 4 platformuna özel olarak satışa sunulacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.