Uber Sürücüsüne Artık Yolculuk Bitmeden Puan Vermek Mümkün

   Popüler taşımacılık uygulaması Uber’de artık yolun sonuna gelmeden de şoförü değerlendirebilirsiniz.

   Uber Sürücüsüne Artık Yolculuk Bitmeden Puan Vermek Mümkün

   Uber’de gideceğiniz rotanın ortasındayken de sürücüyü değerlendirebileceğinizi biliyor muydunuz? Popüler uygulama Uber kullanıcılarına sunduğu seçenekleri giderek genişletirken, artık yolun ortasındayken de sürücüler üzerinde değerlendirme yapabileceksiniz. Görünüşe göre uygulama kullanıcılardan gelecek hiçbir geri bildirimi kaçırmamak ve hepsini dinlemek istiyor.

   Her koşulda değerlendirmenizi yapın

   Artık yolculuk devam ederken de Uber’de değerlendirme yapabileceksiniz. Puan verebileceğiniz gibi, bahşiş, iltifat ya da diğer geri bildirimlerinizi paylaşabileceksiniz. Böylece yolun sonuna gelmeyi beklemek zorunda kalmayacaksınız.

   Uber gelen bütün geri bildirimleri dikkate alıp uygulama üzerinde geliştirmeler yapmaya devam edecek. Bu sebeple de servisi kullanan kişilerin verilerini inceleyip analiz edecek, gizli teknik sorunları ortaya çıkararak daha iyi bir yolculuk deneyimi sağlayacak.

   Bilindiği gibi Uber son dönemlerde ülkemizde de oldukça popüler ve beraberinde bolca tartışma getirmişti. Özellikle geleneksel taksi sahipleri ve sürücüleri Uber’in yayılmasından şikayetçi olurken, müşterilerini kaybettikleri yönünde rahatsızlıklarını dile getiriyordu.

   Uber ilerleyen aylarda yeni değişiklikler yapmayı ve uygulamanın içeriğini genişletmenin sözünü veriyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.