Tinder’a Spotify ile Entegreli Yapıya Kavuştu

   Tinder tarafından yapılan son açıklamalarda Spotify ile uyumlu bir şekilde sistemin çalışabileceği açıklandı.

   Tinder’a Spotify ile Entegreli Yapıya Kavuştu

   Çöpçatan siteleri arasında en popüler sosyal ağlardan birisi olan Tinder, kullanıcıların birbirini bulmasını ve eşleşmeler ile yeni birileriyle tanışılmasını sağlıyor. Bu konuda kişilerin farklı özelliklerini girmesi, kişilerin anlaşabileceği kişileri daha kolay bir şekilde almasını sağlarken bu konuda sürekli geliştirmeler de yapılıyor. Tinder tarafından yapılan son açıklamalarda Tinder ile Spotify arasında özel bir sistem geliştirildiği ve Spotify üyeliği olan kişilerin sevdiği müzik gibi müzik profilindeki önemli bilgileri Tinder hesabında gösterebileceği açıklandı.

   Spotify hesabı olan kişiler tarafından kullanılabilecek olan bu özellik ile birlikte artık kişiler müzik zevkleriyle de aranacak ve görüntülenebilecek. Bu bakımdan hayatında müziğin büyük bir yeri olan kişiler de aynı zevke sahip kişiler ile Tinder üzerinden görüşme, tanışma fırsatı elde edecek.

   Kolayca görülebilecek

   Tinder ile ilgili yapılan açıklamalarda kişilerin profil ekranında ekranı sağa kaydırdığında müzik zevklerini görebileceği açıklandı. Bu bakımdan kişinin hangi grubu sevdiği, fanı olduğu Tinder üzerinden de görüntülenebilecek. Bu işlemlerin yapılması için kişilerin öncelikli olarak Tinder hesabını Spotify hesabı ile eşleştirmesi gerekiyor. Bu işlemlerin ardından ise gerekli bilgiler Tinder’a direk Spotify üzerinden çekilebiliyor.

   Üstelik profilde şarkıların oynatılması gibi destekler de sunuluyor. Böylece Tinder, müzik anlamında da milyonlarca üyesi olan Spotify ile anlaşarak büyük bir yeniliği sisteme eklemiş durumda. Bu bakımdan hem kullanıcılar hem de Tinder için yeni bir dönem başlayacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.