Tesettür Elbise ve Kaplar ile Kışa Hazırlık

   Sonbahar ve kış modasının trend tesettür elbise renkleri pudra, gri, zümrüt, lacivert, lila, mint, mor ve bebe mavisi olarak ön plana çıkıyor.

   Tesettür Elbise ve Kaplar ile Kışa Hazırlık

   Klasik, modern, spor stil fark etmeksizin her zevke uygun geniş model seçeneğini tesettür elbise ve tesettür kap ile bulmak mümkündür. Modern stili yansıtmak, iş yaşantısında zarif görünmek isteyen bayanlar, manşetlerde ve etek boyu bitiminde geniş fırfırlı, gövde tasarımında düz kesimli, double krep kumaş tesettür elbise modellerini tercih etmelidirler. Klasik bir stili yansıtmak için fırfırlı elbiseler, stiletto ayakkabılar ile kombinlenmeli, spor tarzı ön plana almak için su geçirmeyen, spor, rahat renkli çizmeler ile kombin yapılmalıdır.

   Tesettür Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

   Tesettür elbise seçimi gerçekleştirirken elbisenin giyileceği ortam göz önünde bulundurulmalı, kişiye ait olan stil dikkate alınmalıdır. Şık bir kokteyl veya nişan, düğün organizasyonları için kapalı, abiye tesettür modelleri tercih edilmelidir. Günlük stilde ise daha sade modellere yer verilmelidir.

   Özel davetler için sezonun trend modeli olan leopar desenli, omuzlardan fırfırlı ve uzun etek kesimi ile bayanların daha ince ve uzun görünmesini sağlayan kapalı elbiseler tercih edilmelidir.

   Önemli davetlerde modern stili yansıtmak için ise düz kesim etek modeline sahip, balon kollu ve belinde oval tokalı kuşak kemerle tasarlanan, tesettür elbise seçenekleri tercih edilebilir. Diğer yandan elbisenin boyu kesmeyen bir model olması, doğru vücut proporsiyonunu yakalayabilmeyi sağlar. Tok krep kumaşlardan tasarlanan ve etek boyu uzun elbiseler ile dolgu topuklu ayakkabı tercihi yapmak, daha zayıf görünmenin anahtarıdır.

   Tesettür kap ürünleri ve kullanım alanları

   Tesettür kap seçiminde de elbisede olduğu gibi dikkat etmeniz gereken noktalar olacaktır. Kap ürünleri dış giyimde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almakta.

   Sonbahara Uygun Kapalı Elbise Tavsiyesi

   2020 sonbahar modasının trend detaylarını stile yansıtmak için cep detaylı, salopet kesim, pamuklu kumaştan tasarlanan tesettür elbise modelleri tercih edilir. Bu elbiselerde kullanılan antresit renk serisi ise Sonbahar modasının trend tonu olarak karşımıza çıkıyor. Üst bedende şık düğmelere sahip olan salopet elbiseleri, tesettür kombin kapsamında rahat çizmeler ile kullanmak mümkündür. Beyaz tesettür gömlekler ile birlikte kullanılan bu elbise modelleri ile açık renkli şallar tercih edilmelidir.

   Kapalı Elbiseler İçin Hangi Renkler Seçilmeli

   Kapalı elbise seçiminde, ilk olarak dolabınızda yer alan eşarp ve kaban renkleriniz uyumlu tonları seçebilirsiniz. Sonbahar ve kış modasının trend tesettür elbise renkleri ise pudra, gri, zümrüt, lacivert, lila, mint, mor ve bebe mavisi olarak ön plana çıkıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.