Swarm’da Sanal Paralar Gerçek Oluyor

   Swarm yer bildirimi konusunda oldukça popüler hale gelen bir uygulama olurken, sanal paraların gerçek alışverişlerde kullanılabileceği belirtildi.

   Swarm’da Sanal Paralar Gerçek Oluyor

   Swarm uygulamasında işletmeler ile iş birliğine gidilirken, bu iş birliği ile birlikte artık kullanıcılar sanal paralarını bu işletmelerde kullanabilecek. Swarm avantajları olarak adlandırılan yeni imkân ile birlikte işletmeler birden fazla özel teklif ile kullanıcılara erişim sağlayacak. Bu bakımdan kişiler Swarm kullanımı sırasında çevresindeki pek çok fırsattan haberdar olabileceği gibi bu fırsatları değerlendirerek çok daha cazip bir şekilde ihtiyaçlarını giderebilecek.

   Küçük işletmelere fırsat yaratacak!

   Bu durum küçük işletmeler için oldukça cazip görülürken, işletmeler bu imkana ile birlikte işlerini daha da arttırabilecek. Bu bakımdan Swarm’ın yeni özelliği ile birlikte işletmelerdeki bu özellikler hem kullanıcı hem işletmeci hem de uygulamanın daha da gelişmesi için oldukça önemli.

   Bilgi yarışması gibi farklı uygulamaların da geliştirildiği Swarm’da kişiler gittikleri yerlerdeki sorulara doğru yanıt vermesi halinde sanal para kazanacak.  Sanal para kazanan kullanıcılar bu paralarını işletmelerde harcayacak. Bu harcamalar ile birlikte kişiler herhangi bir ücret ödemden Swarm üzerinden elde ettiği paraları gerçek hayatta kullanma fırsatı elde edecek.

   Swarm için önümüzdeki günlerde kapsamlı bir güncellemenin yayınlanması beklenirken, bu güncelleme ile birlikte Swarm’daki bu özellikleri kullanmak mümkün olacak.

   Sanal para ziyaretçi çekecek!

   Swarm’da yer alacak bu özellikler kuşkusuz daha fazla kullanıcının sisteme giriş yapmasını sağlayacak. Bu da uygulamanın aktif kullanıcı sayısını doğrudan arttıracak. Fırsatlardan yararlanmak ve sanal para ile ücretsiz bir şekilde yararlanmak isteyen pek çok kişi Swarm uygulamasını kullanabilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.