Swarm Artık Çok Daha Ayrıntılı

   Swarm 6.0 olarak anılan yeni güncelleme, mekan yorumlama sistemi neticesinde şehir rehberi olarak kullanılabilecek.

   Swarm Artık Çok Daha Ayrıntılı

   Dünyanın en popüler check – in ve mekan arama uygulamaları arasında yer alan Swarm, pek çok bölgede sıkça kullanılıyor. Ülkemizde de geniş bir kitle tarafından tercih edilen uygulama, şimdilerde ise aldığı yeni güncelleme ile gündemde. İlk olarak Foursquare adında bir uygulama ile karşımıza çıkan geliştirici, uygulamanın büyümesi ve çok daha farklı bir boyut kazanmasıyla işleri değişik yöne sevk etti. Foursquare, ayrıntılı bir şekilde mekan uygulaması haline gelirken yayınlanan Swarm uygulaması ise daha çok check – in işlemleri için kullanıma sunuldu. Uygulama adına yayınlanan yeni güncelleme ise iki platformu daha fazla birbirine yaklaştırıyor.

   Swarm üzerinden yorum yapın

   Yeni güncelleme ile birlikte artık kullanıcılar check – in yaptıkları mekanlara puan verebilecekler. Aynı zamanda mekan adına fotoğraf yüklemesi yapılabilecek ve farklı önerilerde bulunabilecek. Uygulama bünyesinde yer alan haritayı da yenilemeyi ihmal etmeyen geliştirici ekip, kayıtlı mekanların kolayca haritada görüntülenmesini sağlıyor. Sürekli olarak check – in yaptığınız mekanları burada görebilir ve tek bir dokunma işlemi neticesinde ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

   Swarm 6.0 olarak anılan yeni güncelleme, mekan yorumlama sistemi neticesinde şehir rehberi olarak kullanılabilecek. Gideceğiniz farklı bir şehirde hangi mekanın ne tarz yorumlar aldığını görüntülemeniz mümkün olacak. Bu durum her ne kadar Foursquare gerekliliğini bir nebze ortadan kaldıracak olsa da Swarm’ın check – in tabanlı bir uygulama olarak anılması sürdürülüyor.

   Swarm 6.0 güncellemesi yayınlandı

   Hem iOS hem de Android tarafında Swarm 6.0 indirilebilir durumda. Eğer yeni güncellemeyi görmüyorsanız uygulamayı manuel bir şekilde güncellemeyi deneyebilirsiniz. Farklı yenilikleri kullanıcılarına sunarak güncel kalmayı hedefleyen Swarm, aldığı eleştirileri biraz dinlemişe benziyor. Daha önce Foursquare ile farklılaşan yapı bolca eleştiri almıştı. Rehber niteliğinin ortadan kalkması, iki uygulamanın da ihtiyaç dahiline girmesine yol açtı denilebilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.