Surface Book 2’nin Fotoğrafları Yayınlandı.

   Geçen sene Microsoft yepyeni bir hibrit bilgisayar üreterek adından sıkça söz ettirmişti. Yeni üreteceği modeli Surface Book 2’nin fotoğraflarını ise Instagram aracılığıyla yayınladı.

   Surface Book 2’nin Fotoğrafları Yayınlandı.

   Surface Book adlı bilgisayarıyla kullanıcılarından tam not alan Microsoft, yeni modeli Surface Book 2’yi görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Microsoft bu modeliyle de hem performans bakımından hem de donanım bakımından büyük yenilikler yapacak gibi görünüyor.

   Fotoğraflar, “başarının anahtarı” sözüyle paylaşıldı.

   Son dönemde yaşadığı tasarım bölümündeki aksaklık sorununu da gidermeyi başaran Microsoft, çok kısa zamanda Surface Book 2’yi piyasaya sürecek. Microsoft sevdalılarının meraklı bekleyişi ve heyecanı sürerken Microsoft, Instagram hesabından Surface Book 2’nin fotoğraflarını paylaştı. Bu fotoğraflar, “başarının anahtarı” sözüyle paylaşıldı.

   Surface Book 2’de göze çarpan ilk değişiklik, menteşe denilen bağlantı noktalarının iyileştirilmesi ve sağlamlaştırılması oldu. Microsoft, yeni ürününde yaptığı bu değişiklikle büyük bir estetik güzellik yakalamış. Ayrıca bu sayede cihazın sökülüp takılması da kolaylaşmış.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.