Steve Jobs’un Mezarında Adı Neden Yazmaz?

   Apple ile efsane isimler arasında olmayı başaran ve böyle bir marka yaratarak milyonlarca kişinin alışkanlıklarını değiştiren Steve Jobs’un mezarında neden isim yazmaz?

   Steve Jobs’un Mezarında Adı Neden Yazmaz?

   Son dönemlerde özellikle yarışmalarda sıklıkla çıkmaya başlayan soru pek çok kişinin dikkatini çekmiş durumda. Sorulan soruda hangi ünlü ismin mezarında isminin yazmadığı sorgulanırken bu sorular ile birlikte SteveJobs için de farklı bir durum ortaya çıktı. Steve Jobs’un mezarında isminin yazmadığının öğrenilmesi pek çok kişide şaşkınlık yarattı.

   Steve Jobs mezarı bilinmiyor

   Steve Jobs’un hayat hikayesinin anlatıldığı özel bir film uzun zamandan beri gündemde yer alırken geçtiğimiz günlerde sinemada galası yapılan film beklenen ilgiyi görmedi. Buna rağmen film ile birlikte ünlü isim hakkında pek çok farklı detaya ulaşmak ve bugüne kadar öğrenilemeyen pek çok bilgiyi öğrenmek mümkün oldu.

   Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Steve jobs’un mezarının tam olarak nerede olduğu ise bilinmiyor. Steve Jobs’un özellikle ailesinin mezarını gizli kalmasını istediği ve bu nedenle mezarın yerinin açıklanmadığı ifade edilirken özellikle mezar taşında DA ismin yazmaması bu konuda mezarın bulunmasını zorlaştırıyor. BUU bakımından ailesinin verdiği karar olması nedeniyle Steve Jobs’un mezar taşı bulunmuyor.

   Steve Jobs mezarı aranıyor

   Steve Jobs ile ilgili gündeme gelen bu durum sonrasında pek çok kişi mezarını aramaya başlamış durumda. Öyle ki Amerika’da gündem olan bu durum, pek çok kişinin anıt mezarlara gitmesi ve mezarları aramasıyla sonuçlandı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.