Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı (Cadılar Bayramı İndirimli Oyun Listesi)

   Geleneksel Cadılar Bayramı indirim dönemi başladı, Steam’de pek çok korku oyununa indirim geldi.

   Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı (Cadılar Bayramı İndirimli Oyun Listesi)

   Valve sonunda geleneksel ‘Cadılar Bayramı’ indirimlerini başlatırken, çok sayıda korku oyunu ve filmi son derece uygun fiyatlarla satışa sunuldu. Büyük çapta AAA oyunlardan, bağımsız indie türde yapımlara kadar yüzde 80’e varan Cadılar Bayramı indirimleri söz konusu.

   Cadılar Bayramında Doom ve birçok oyun indirimde

   Birkaç saat önce devreye giren indirimler 1 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. Her ne kadar eski veya bağımsız yapımlar olsa da aynı zamanda üst düzey AAA oyunlar da listede bulunuyor. 2016 yılının en iyi shooterlarından kabul edilen Doom da bunlardan biriyken, yüzde 33 indirimle satılıyor ve muhtemelen yıl boyunca daha düşük fiyatlarla almak mümkün olmayacak.

   Diğer yandan, bu yılın başında çıkan ve serinin tekrar ivme kazanmasını sağlayan Resident Evil 7 de yüzde 50 indirimle satılıyor. Aynı şekilde son dönemlerin en başarılı FPS – korku oyunlarından birisi olan Alien: Isolation da yüzde 70 indirimle satışta. Amnesia’nın koleksiyon sürümü içinse yüzde 90 indirim söz konusu. Normal değeri 55 TL olan Amnesia Collection şu anda Steam’de sadece 5.5 TL’ye satılmakta.

   Cadılar Bayramı indirimli oyun listesi uzuyor

   Ayrıca bunların yanında Dead by Daylight, Prey, Friday the 13th, The Forest, Dying Light, Outlast, Castlevania 2 ve The Evil Within gibi pek çok başarılı korku – gerilim oyunu da önemli indirimlerle satışta.

   Ayrıca nispeten yeni oyunların yanı sıra Vampire The Masquarede Bloodlines gibi klasik yapımlar da listede. Dediğimiz gibi Cadılar Bayramı indirimleri 1 Kasım tarihinde son bulacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.