Sony A99 II ile Geliyor!

   Sony pek çok farklı alanda üretimler yaparken, dijital kamera alanında yeni bir amiral gemisini tanıtacak.

   Sony A99 II ile Geliyor!

   Dijital kamera alanında Canon ve Nikon gibi devlerle mücadele eden Sony, yeni üretimi gerçekleştirdiği Sony A99 II ile birlikte bu markalara karşı iddialı bir duruma gelmek istiyor. Konuyla ilgili elde edilen ilk bilgilerde Sony A99 II için detaylara sahip olmak mümkün olurken, Sony A99 II DSLR segmentinde Sony’nin yeni kozu olacak. Bu alanda 2012 yılından beri üretim yapmayan Sony, yenildiği Sony A99 II modeli ile birlikte hem güncelleme hem de sektöre yenilik kattı.

   Sony A99 II özel bir yapıda

   Sony A99 II için yapılan ilk incelemelerde magnezyumdan üretilen özel bir maddenin gövdede kullanıldığı görülüyor. Bu madde ile cihazda farklı bir his katan Sony, 4 yıl önceki modeline göre yüzde 8 oranda daha küçük ve kompakt bir makine üretmeyi de başarmış durumda. Üstelik su ve toza karşı dayanıklı olan Sony A99 II bu bakımdan dış çekimlerin de sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

   42 MP’lik dev sensör!

   Sony A99 II için 42.4MP çözünürlüğünde bir sensör tercih edilirken, 35mm tam kare Exmor R CMOS sensör ile birlikte görüntü kalitesi ciddi oranda arttırılmış durumda. 4D odak teknolojisi, 5 eksenli görüntü sabitleme gibi teknolojilerin yer aldığı Sony A99 II bu özelikleri ile birlikte pek çok profesyonel için yeterli durumda.

   Fiyatı cep yakacak

   Sony A99 II için elde edilen bilgilere göre etiket fiyatı 3600 Euro olacak. Bu da Türkiye’de cihazın 15 bin üzerinde bir fiyat ile satılacağını gösteriyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.