Snapchat Kayıt Yapan Gözlük: Spectacles

   Snapchat, sosyal ağ olsa da bu konuda yenilikleri sürdürüyor. işte tanıtımı yapılan Snapchat Spectacles gözlük.

   Snapchat Kayıt Yapan Gözlük: Spectacles

   Sosyal medya alanına büyük bir yenilik getiren ve kullanıcı sayısı her gün artan Snapchat, bu durumu çok daha farklı bir alana taşımaya hazırlanıyor. Snapchat Spectacles adı ile tanıtım yapılan yeni gözlük hem aksesuar hem de özellikleri ile dikkat çekiyor. Yapılan tanıtımlarda güneş gözlüğünden farksız yapısı ile dikkat çeken ve aynı zamanda büyük beğeni toplayan Snapchat Spectacles, çekim konusunda da oldukça başarılı.

   Snapchat Spectacles ile Snap’ler hareketleniyor!

   Snapchat Spectacles ile yapılacak çekimler sayesinde kişilerin gözünden çekilen videolar paylaşılacak. Bu da kişisel bir kullanım sunacağı gibi Snapchat’i aktif hale getirecek. Snapchat Spectacles gözlüğünün tanıtımı ile birlikte Snapchat’e çok önem veren kullanıcıların bu gözlüğü alması bekleniyor. Bu bakımdan Snapchat, sosyal medya üzerinden sağladığı gelirlerin yanı sıra Snapchat Spectacles ile de yeni bir gelir alanı yaratmış olacak.

   Snapchat Spectacles ile kısa video çekilecek

   Snapchat Spectacles ile kişilerin kısa video çekeceği açıklanırken, Snapchat’in CEO’su Evan Spiegel tarafından yapılan değerlendirmede gözlüğe çok güvendikleri de açıklandı.

   10 saniyelik video kaydı yapabilme imkânı bulunan Snapchat Spectacles, aynı zamanda 115 derecelik geniş bir açıya sahip. LED bir ışıklandırma sistemine sahip olan Snapchat Spectacles, kayıt sırasında yanarak kullanıcıları bilgilendiriyor. Böylece kayıt konusunda hem kişi hem de çevredekiler de kolay bir şekilde bilgi alabiliyor.  Snapchat Spectacles etiket fiyatı ise 130 Dolar.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.