SAP Programı ile Kurumsal Kaynaklarınızı Etkili Bir Şekilde Yönetebilirsiniz.

   SAP, işletmelerin rekabette avantajlı duruma gelmesi, sektörde söz sahibi olabilecek bir konuma erişmesi için etkili bir araçtır.

   SAP Programı ile Kurumsal Kaynaklarınızı Etkili Bir Şekilde Yönetebilirsiniz.

   İnsan, makine bir iş yerinin en önemli kaynaklarıdır. Rekabette avantajlı duruma gelmek, sektörde söz sahibi olabilecek bir konuma erişmek için işletmenin elinde olan kaynakların etkili yönetimi şarttır.

   Küçük bir işletme için Yönetim’in iş yerine hakim olabilmesi nispeten kolaydır. Ancak işletmede makine parkuru arttıkça, iş gücü arttıkça gidişata hakim olmak bazı araçların devreye girmesini zorunlu kılar. İşte bu araçlardan bir tanesi de SAP’tır.

   SAP programı ile siparişlerinizi etkin yönetebilirsiniz

   SAP programı işletmede üretim yönetimi, muhasebe, satın alma, insan kaynakları, satış fonksiyonlarını birbirlerine entegre eden bir yazılımdır.

   Örnek vermek gerekirse; bir satış siparişinin kim tarafından kaçar adetlik açıldığı, siparişin üretilebilmesi için gerekli olan ham maddenin nereden, ne zaman temin edildiği, ham maddenin hangi lot numarasıyla ne zaman geldiği, hangi iş emriyle hangi makinede, ne zaman üretildiği bilgilerine ulaşabildiğiniz bir yapıdır.

   Siparişe ait faturanın ne zaman kesildiği, ödeme şekli, bekleyen ödemelerinin neler olduğu bilgilerine programdan ulaşabilirsiniz. Programın tüm süreçlere etkili bir şekilde uyarlanmasını istiyorsanız, personelinize uygulamalı olarak SAP eğitimi aldırmanız gereklidir.

   SAP programı işletmede bilgiye erişimi kolaylaştırır. İstediğiniz yetkiyi tanımlayarak, bilginin sadece ilgili kişiler tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

   SAP doğru zamanda olaylara müdahale etmenizi sağlar.

   Satın alma siparişi zamanında gelmemiş olabilir, ödemeniz zamanında gelmemiş olabilir, üretim için açtığınız iş emirleri kapanmamış, üretimde gecikmeler yaşamış olabilirsiniz.

   SAP programı ile siparişe ait tüm işletme hareketlerini izleyerek gidişatı hızlandırabilirsiniz.

   SAP kursu alarak kısa zamanda programa hakim olabilirsiniz

   Kurumsal kaynak yönetimi için çok fazla sayıda program yazılımı mevcuttur. Sektörünüzde olan uygulamalara göz atarak, başarılarını ölçerek işletmeniz için uygun bir yazılım seçebilirsiniz.

   Kurulan programın işletmenize implimantasyonu sağlandıktan sonra, işletmenize uyarlanan program kadar önemli olan bir başka etkenin yazılım modüllerini iyi kullanmak olduğunu göreceksiniz. İyi kullanabilmek, programa kısa bir sürede hakim olabilmek için çalışanlarınıza SAP kursu aldırmanız gerekir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.